منو
سبد خرید

چراغ های اداری تجاری

تولید کننده: تابشگران نور مدل: KARA 60*60
چراغ ال ای دی 60*60 مدل کارا شرکت تابشگران نور با توان 55 وات و در دو نوع توکار و روکار قابل ارائه به خریداران گرامی می باشد. جنس بدنه این چراغ از نوع ورق گالوانیزه بوده که با رنگ الکترواستاتیک کوره ای سفید پوشانده شده است. دیفیوزر این چراغ ساخت شرکت یونیتک کره بوده که با توجه به کیفیت بالای دی..
725,650 تومان
تولید کننده: تابشگران نور مدل: CROSS 60*60
چراغ ال ای دی 60*60 مدل کراس شرکت تابشگران نور با توان 55 وات و به صورت روکار قابل ارائه به خریداران گرامی می باشد. جنس بدنه این چراغ از نوع ورق گالوانیزه بوده که با رنگ الکترواستاتیک کوره ای سفید پوشانده شده است. دیفیوزر این چراغ ساخت شرکت یونیتک کره بوده که با توجه به کیفیت بالای دیفیوزر، کیف..
938,400 تومان
تولید کننده: تابشگران نور مدل: Direct cut 8
چراغ دایرکت برش 8 سانتی متر شرکت تابشگران نور یک چراغ سیلندری روشنایی عمومی است. چراغ LED هالوژنی تابشگران مناسب سقفهایی است که دارای برش سایز 8 گرد می باشند و به عنوان یک چراغ یک تکه هالوژنی قابل استفاده می باشند. این چراغ را بعنوان کوچکترین سایز در خانواده چراغ های سیلندری دایرکت شرکت تابشگرا..
110,000 تومان
براکت ال ای دی 36 وات سقفی و دیواری - کملیون
ناموجود
تولید کننده: کملیون مدل: LED36/T8B/265/B120-3200
براکت سقفی و دیواری کملیون دارای دو اندازه 60 سانت و 120 سانت به راحتی با اتصال دو پایه روی دیوار و یا سقف نصب و برداشته خواهد شد. قطر لامپ خطی 120 سانتی متری و لامپ خطی 60 سانتی متری کملیون، 2.5 سانتی متر روی کار و عرض آن 7.5 سانتی متر می باشد.براکت های ال ای دی کملیون؛..
0 تومان
براکت ال ای دی 18 وات سقفی و دیواری - کملیون
موجود
تولید کننده: کملیون مدل: LED18/T8B/265/B120-3200
براکت سقفی و دیواری کملیون دارای دو اندازه 60 سانت و 120 سانت به راحتی با اتصال دو پایه روی دیوار و یا سقف نصب و برداشته خواهد شد. قطر لامپ خطی 120 سانتی متری و لامپ خطی 60 سانتی متری کملیون، 2.5 سانتی متر روی کار و عرض آن 7.5 سانتی متر می باشد.براکت های ال ای دی کملیون؛..
0 تومان
مدل: TLE800
پنل ال ای دی توکار لمون محصول شرکت تابشگران نور موسوم به LGP دارای پهنه نوری گسترده و ضخامت باریک می باشدکه کیفیت و راندمان قابل قبولی دارد. همین ویژگی ها باعث شده است که از این چراغ برای تامین روشنایی بسیاری از مکان ها از جمله فضاهای اداری، تجاری و بیمارستانی مورد استفاده قرار گیرد.  بهره نوری..
0 تومان
مدل: TPA800
پنل ال ای دی توکار LGP پارسه محصول شرکت تابشگران نور را می توان نسخه اقتصادی تر پنل های روشنایی با نور گسترده و ضخامت کم دانست. چراغ ال ای دی توکار پارسه چراغی ظریف و زیبا با خیرگی قابل قبول و بهره نوری مناسب(90 لومن بر وات) بوده که می تواند صرفه جویی فراوانی در مصرف انرژی را به ارمغان بیاورد. طول ع..
0 تومان
مدل: TC220
چراغ های مدل کلاسیک تابشگران نور با عملکرد بسیار عالی و جلوه ای ویژه، در اندازه های مختلف برای فضاهایی که نیاز به ظرافت و زیبایی بیشتری دارند، تولید شده است. این چراغ ها با قابلیت استفاده همزمان در نصب سقف های کاذب و روکار طراحی گردیده و به سهولت قابل نصب می باشد.  چراغ 20×2 مدل کلاسیک با شبکه ..
0 تومان
مدل: TC240
چراغ های مدل کلاسیک تابشگران نور با عملکرد بسیار عالی و جلوه ای ویژه، در اندازه های مختلف برای فضاهایی که نیاز به ظرافت و زیبایی بیشتری دارند، تولید شده است. این چراغ ها با قابلیت استفاده همزمان در نصب سقف های کاذب و روکار طراحی گردیده و به سهولت قابل نصب می باشد.  چراغ 40×2 مدل کلاسیک با شبکه ..
0 تومان
تولید کننده: تابشگران نور مدل: TC336
چراغ های مدل کلاسیک تابشگران نور با عملکرد بسیار عالی و جلوه ای ویژه، در اندازه های مختلف برای فضاهایی که نیاز به ظرافت و زیبایی بیشتری دارند، تولید شده است. در بسیاری از این چراغ ها که مخصوص لامپ های TCL می باشد، از ترانس الکترونیکی استفاده می شود. این چراغ ها با قابلیت استفاده همزمان در نصب سقف ها..
0 تومان
تولید کننده: تابشگران نور مدل: TC336
چراغ های مدل کلاسیک تابشگران نور با عملکرد بسیار عالی و جلوه ای ویژه در اندازه های مختلف برای فضاهایی که نیاز به ظرافت و زیبایی بیشتری دارند، تولید شده است. در بسیاری از این چراغ ها که مخصوص لامپ های TCL می باشد، از ترانس الکترونیکی استفاده می شود. این چراغ ها با قابلیت استفاده همزمان در نصب سق..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)