منو
سبد خرید

چراغ بالا آینه

امروزه از مهمترین عناصر در دکوراسیون داخلی ، نورپردازی است . یکی از المان هایی که امروزه در نورپردازی گسترش یافته توجه به نور پردازی در سرویس بهداشتی و حمام است تا به هر چه زیباتر شدن فضای شما کمک کند . شما برای این کار میتوانید از چراغ بالای آیینه در سرویس و روشویی و حمام خود استفاده کنید . چراغ بالا آیینه همانطور که از نامش پیداست در قسمت بالایی آیینه برای تولید نور و نورپردازی با فاصله 15 الی 20 سانتی متر از آیینه نصب میشوند.

 

 

چراغ بالای ایینه همانند چراغ حیاطی نه تنها باعث ایجاد روشنایی و نور در محیط میشوند بلکه به زیباتر ساختن محیط شما کمک میکنند از این رو معمولا حالت تزئینی و دکوراتیو دارند و امروزه در دکوراسیون داخلی توجه ویژه ای به آنها میشوند . در داخل این نوع چراغها معمولا لامپ ال ای دی یا لامپ فلوئورسنت استفاده میشود. اگرچه امروزه استفاده از لامپ SMD در چراغ بالا آیینه رایج پیدا کرده است.

 

 

بدنه چراغ بالای آیینه از جنس های مختلفی مانند شیشه و پلاستیک و فلز ساخته میشود در نتیجه برای تهیه چراغ بالای آیینه به جنس آن حتما توجه داشته باشید که از دوام و استهکام کافی برخوردار باشد بدنه شیشه ای دارای زیبایی بیشتری نسبت به بدنه پلاستیکی است ، بدنه پلاستیکی خاصیت زنگ زدگی در مقابل رطوبت ندارد و سبک است اما ممکن است در مقابل مواد شوینده واکنش نشان داده و باعث تغییر رنگ آن شود بدنه فلزی چراغ نیز معمولا از جنس فلز و استیل ساخته میشود که این بدنه ها دارای دوام و استحکام بالایی هستند و دچار زنگ زدگی نمیشوند .

اگرچه قیمت چراغ بالا آیینه ای از جنس پلاستیک مناسبتر از باقی جنس ها است اما همانطور که در بالا گفته شد ممکن در مقابل مواد شوینده واکنش دهد و باعث تغییر رنگ آن شود اما چراغ های بالا ایینه ای از جنس شیشه گرچه قیمت کمی بیشتر از پلاستیک دارد اما هم ظاهر بسیار زیباتر و شیک تری دارد و ظاهر زیبا تری به فضای شما میدهد و شما به راحتی میتوانید آن ها را با مواد شوینده شستشو دهید تا زیبایی و جلای اولیه خود را بدست اورد بدون آنکه نگران تغییر رنگ چراغ خود باشید.

 

نمایش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)