منو
سبد خرید

چراغ دیواری

چراغ دیواری و کاربرد آن در دکوراسیون داخلی

چراغ دیواری جز عناصر کاربردی و دکوراتیو محسوب میشود که به عنوان منبع نوری دوم به جز لوستر ها برای روشنایی قسمتی از فضا مورد استفاده قرار میگیرد و علاوه بر روشنایی ، ظاهری زیبا را به دیوار و فضای شما میبخشد.

پیشینه ی استفاده از چراغ های دیواری به قرون وسطا باز میگردد که از مشعل و چراغ های زنبوری و شمع ها به عنوان چراغ تزئینی استفاده میکردند که البته خطراتی را نیز به دنبال داشته اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از چراغ های دیواری که البته ظاهر بسیار شیک تری دارند استفاده میکنند.

چراغ دیواری یا همان چراغ دیوار کوب همانند سایر ابزار روشنایی دارای انواع گوناگونی میباشد ، از مدرن گرفته تا کلاسیک و روستیک و فانتزی و ... که شما با توجه به سبک دکوراسیون منزل خود میتوانید چراغ دیوای مناسب خود را انتخاب کنید.

قیمت چراغ دیواری با توجه به اینکه عنصری دکوراتیو و کاربردی است بسیار مقرون به صرفه و مناسب است و شما با کمترین هزینه میتوانید جلوه فضای خود را دو چندان کنید.

با توجه به قابلیت نصب دیوار کوب ها به دیوار ، میتوان از آنها در اتاق خواب ها ، نشیمن ، پذیرایی ، راهرو ها برای ایجاد فضایی دلباز تر ، کنار میز غذاخوری ، اتاق کار ، دفاتر ، شرکت ها و سرویس ها استفاده کرد.

ما مفتخریم که چراغ دیواری تک شعله و دو شعله و سه شعله را با ظاهری فوق العاده زیبا و مجلل برای شما فراهم آورده ایم تا با توجه به ترکیب رنگی گرم این چراغ ها علاوه بر روشنایی و زیبایی ، شادی و گرما را به خانه شما هدیه کنیم .

تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: روشان -تنه وسط
تنه وسط تک شعله و دو شعله روشان از نمونه های جدید آنی نور گستر شفق میباشد که قابل خرید میباشد.بدنه این چراغ حیاطی از آلومینیوم و به شیوه دایکاست ساخته شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آلومینیوم دایکاست به مقاله آلومینیوم دایکاست چیست مراجعه کنید.جنس..
784,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: دیواری ، رایان
اگر به دنبال چراغ محوطه ای مدرن یا مدرن-کلاسیک و در عین حال ساده هستید پیشنهاد ما به شما چراغ حیاطی جدید رایان ، می باشد.بدنه این چراغ حیاطی از آلومینیوم و به شیوه دایکاست ساخته شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آلومینیوم دایکاست به مقاله آلومینی..
545,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: دیواری ، رونا
اگر به دنبال چراغ محوطه ای مدرن یا مدرن-کلاسیک و در عین حال ساده هستید پیشنهاد ما به شما چراغ حیاطی جدید رونا ، می باشد.بدنه این چراغ حیاطی از آلومینیوم و به شیوه دایکاست ساخته شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آلومینیوم دایکاست به مقاله آلومینیوم دای..
405,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: روشان-حیاطی
اگر به دنبال چراغ محوطه ای مدرن یا مدرن-کلاسیک و در عین حال ساده هستید پیشنهاد ما به شما چراغ حیاطی جدید روشان، می باشد.بدنه این چراغ حیاطی از آلومینیوم و به شیوه دایکاست ساخته شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آلومینیوم دایکاست به مقاله آلومینیوم دایکاست&..
600,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: حیاطی -پاسارگاد
اگر به دنبال چراغ محوطه ای مدرن یا مدرن-کلاسیک و در عین حال ساده هستید پیشنهاد ما به شما چراغ حیاطی جدید پاسارگاد، می باشد.بدنه این چراغ حیاطی از آلومینیوم و به شیوه دایکاست ساخته شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آلومینیوم دایکاست به مقاله آلومینیوم دایکا..
688,000 تومان
مدل: D-302-1G
این چراغ دیواری به همراه لامپ SMD سکه ای که توان مصرفی در حدود 7 وات دارد ارائه می شود. مشخصات چراغ دیواری تک شعله مدل D-302 - آژیرات لایتتوان مصرفی 7 وات رنگ نور آفتابی (3000 کلوین) جنس چراغ از شیشه و فلز نوع رنگ  آبکاری فورتیک با گارانتی تثبیت رنگ &nbs..
250,700 تومان
مدل: D-304-1G
این چراغ دیواری به همراه لامپ SMD سکه ای که توان مصرفی در حدود 7 وات دارد ارائه می شود. مشخصات چراغ دیواری تک شعله مدل D-304 - آژیرات لایتتوان مصرفی 7 وات رنگ نور آفتابی (3000 کلوین) جنس چراغ از شیشه و فلز نوع رنگ  آبکاری فورتیک با گارانتی تثبیت رنگ &nbs..
250,700 تومان
مدل: D-306-1G
این چراغ دیواری به همراه لامپ SMD سکه ای که توان مصرفی در حدود 7 وات دارد ارائه می شود.مشخصات چراغ دیواری تک شعله مدل D-306 آژیرات لایتتوان مصرفی 7 وات رنگ نور آفتابی (3000 کلوین) جنس چراغ از شیشه و فلز نوع رنگ  آبکاری فورتیک با گارانتی تثبیت رنگ  ..
250,700 تومان
مدل: D-312-1G
این چراغ دیواری به همراه لامپ SMD سکه ای که توان مصرفی در حدود 7 وات دارد ارائه می شود. مشخصات چراغ دیواری تک شعله مدل D-312 - آژیرات لایتتوان مصرفی 7 وات رنگ نور آفتابی (3000 کلوین) جنس چراغ از شیشه و فلز نوع رنگ  آبکاری فورتیک با گارانتی تثبیت رنگ &nbs..
250,700 تومان
مدل: D-313-1G
این چراغ دیواری به همراه لامپ SMD سکه ای که توان مصرفی در حدود 7 وات دارد ارائه می شود. مشخصات چراغ دیواری تک شعله مدل D-313 - آژیرات لایتتوان مصرفی 7 وات رنگ نور آفتابی (3000 کلوین) جنس چراغ از شیشه و فلز نوع رنگ  آبکاری فورتیک با گارانتی تثبیت رنگ &nbs..
250,700 تومان
مدل: D-314-1G
این چراغ دیواری به همراه لامپ SMD سکه ای که توان مصرفی در حدود 7 وات دارد ارائه می شود. مشخصات چراغ دیواری تک شعله مدل D-314 - آژیرات لایتتوان مصرفی 7 وات رنگ نور آفتابی (3000 کلوین) جنس چراغ از شیشه و فلز نوع رنگ  آبکاری فورتیک با گارانتی تثبیت رنگ &nbs..
250,700 تومان
مدل: D-316-1G
این چراغ دیواری به همراه لامپ SMD سکه ای که توان مصرفی در حدود 7 وات دارد ارائه می شود.مشخصات چراغ دیواری تک شعله مدل D-316 آژیرات لایتتوان مصرفی 7 وات رنگ نور آفتابی (3000 کلوین) جنس چراغ از شیشه و فلز نوع رنگ  آبکاری فورتیک با گارانتی تثبیت رنگ  ..
250,700 تومان
نمایش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)