منو
سبد خرید

چراغ دیواری

چراغ دیواری و کاربرد آن در دکوراسیون داخلی

چراغ دیواری جز عناصر کاربردی و دکوراتیو محسوب میشود که به عنوان منبع نوری دوم به جز لوستر ها برای روشنایی قسمتی از فضا مورد استفاده قرار میگیرد و علاوه بر روشنایی ، ظاهری زیبا را به دیوار و فضای شما میبخشد.

پیشینه ی استفاده از چراغ های دیواری به قرون وسطا باز میگردد که از مشعل و چراغ های زنبوری و شمع ها به عنوان چراغ تزئینی استفاده میکردند که البته خطراتی را نیز به دنبال داشته اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی از چراغ های دیواری که البته ظاهر بسیار شیک تری دارند استفاده میکنند.

چراغ دیواری یا همان چراغ دیوار کوب همانند سایر ابزار روشنایی دارای انواع گوناگونی میباشد ، از مدرن گرفته تا کلاسیک و روستیک و فانتزی و ... که شما با توجه به سبک دکوراسیون منزل خود میتوانید چراغ دیوای مناسب خود را انتخاب کنید.

قیمت چراغ دیواری با توجه به اینکه عنصری دکوراتیو و کاربردی است بسیار مقرون به صرفه و مناسب است و شما با کمترین هزینه میتوانید جلوه فضای خود را دو چندان کنید.

با توجه به قابلیت نصب دیوار کوب ها به دیوار ، میتوان از آنها در اتاق خواب ها ، نشیمن ، پذیرایی ، راهرو ها برای ایجاد فضایی دلباز تر ، کنار میز غذاخوری ، اتاق کار ، دفاتر ، شرکت ها و سرویس ها استفاده کرد.

ما مفتخریم که چراغ دیواری تک شعله و دو شعله و سه شعله را با ظاهری فوق العاده زیبا و مجلل برای شما فراهم آورده ایم تا با توجه به ترکیب رنگی گرم این چراغ ها علاوه بر روشنایی و زیبایی ، شادی و گرما را به خانه شما هدیه کنیم .

نمایش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)