منو
سبد خرید

ویرا الکتریک

ویرا الکتریک

شرکت ویرا الکتریک یکی از تولیدکنندگان برتر کلید و پریز ایرانی با کیفیت می باشد. کارخانه این شرکت در استان خراسان رضوی واقع شده است. محصولات شرکت ویرا الکتریک دارای گواهی استاندارد ملی ایران می باشند که نشان از کیفیت بالای آن دارد. 

شرکت ویرا الکتریک در سال 1399 بعنوان برند برتر صنعت ساختمان ایران و در سال 1398 بعنوان برند برتر در طراحی و تنوع و کیفیت در صنعت ساختمان ایران انتخاب گردیده است. 

کلید و پریز تولیدی شرکت ویرا الکتریک به دسته ساده پلاستیکی، کریستالی و امگا (تمام شیشه) تقسیم بندی می شوند که مدل های ساده و کریستالی به صورت تک رنگ بوده و در رنگ های سفید، مشکی و بژ قابل ارائه می باشند. همچنین مدل امگا در رنگ بندی سفید یا مشکی یا طلایی با نوار طلایی یا مشکی عرضه می شوند. 

 

مدل پلاستیکی ساده

  • کلید و پریز سفید ساده 
  • کلید و پریز بژ ساده 

 

مدل کریستالی

  • کلید و پریز کریستالی مشکی 
  • کلید و پریز کریستالی سفید 
  • کلید و پریز کریستالی بژ 

 

مدل امگا 

  • کلید و پریز مشکی طلا مشکی 
  • کلید و پریز سفید طلا سفید 
  • کلید و پریز طلا طلا مشکی 
  • کلید و پریز سفید سفید مشکی 

 

مدل آلفا

 

تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: سفید ساده
امروزه زیبایی داخلی ساختمان ها و ایجاد هماهنگی بین وسایل مختلف داخل منازل مسکونی با یکدیگر، یکی از نکات برجسته در ایجاد دکوراسیون زیبا و زندگی در محیطی زیبا و آرامش بخش می باشد که می تواند در افزایش روحیه و خلاقیت و بهبود راندمان کاری موثر باشد. کلید و پریز با طراحی زیبا و با کیفیت می تواند نقش بسی..
36,800 تومان
تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: بژ ساده
امروزه زیبایی داخلی ساختمان ها و ایجاد هماهنگی بین وسایل مختلف داخل منازل مسکونی با هم، یکی از نکات برجسته در ایجاد دکوراسیون زیبا و زندگی در محیطی زیبا و آرامش بخش می باشد که می تواند در افزایش روحیه و خلاقیت و بهبود راندمان کاری موثر باشد. کلید و پریز زیبا و با کیفیت می تواند نقش بسیار مفیدی را د..
40,800 تومان
تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: کریستالی مشکی
 کلید و پریز کریستالی مشکی در دکوراسیون داخلی سیاه رنگ ناشناخته ها است. مشکی اسرار آمیز اثرات خاص و اعجاب انگیزی بر احساست ما می گذارد. این رنگ قدرتمند جزو فام های خنثی است و طیف رنگی آن امروزه در دکوراسیون داخلی بسیار پر کاربرد می باشد. رنگ مکمل آن سفید است که در طراحی های مین..
54,200 تومان
تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: کریستالی سفید
کلید و پریز کریستالی سفید در دکوراسیون داخلی سفید نماد صلح و آرامش و از کامل ترین و خالص ترین رنگ ها میباشد. این رنگ خاص در دسته فام های خنثی قرار دارد و تمام رنگ های طیف رنگ را در خود دارد در نتیجه با اغلب رنگها نیز ست میشود به همین دلیل بیشترین کاربرد را در بین طراحان دکوراسیون داخلی ..
54,200 تومان
تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: کریستالی بژ
یکی از محصولات ضروری در انواع ساختمان ها کلید و پریز می باشد.کلید و پریزها در انواع مدل ها و رنگ های مختلف برای تزیین زیبایی داخلی هر ساختمان و بهبود دکوراسیون داخلی تولید می شود.شرکت ویرا الکتریک با سابقه ای درخشان ,  یکی از بهترین شرکت های تولید کننده کلید و پریز های بادوام و با ماندگاری ..
58,200 تومان
تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: امگا سفید طلایی سفید ( تمام شیشه )
امروزه زیبایی داخلی ساختمان ها و ایجاد هماهنگی بین وسایل مختلف داخل منازل مسکونی با یکدیگر، یکی از نکات برجسته در ایجاد دکوراسیون زیبا و زندگی در محیطی زیبا و آرامش بخش می باشد که می تواند در افزایش روحیه و خلاقیت و بهبود راندمان کاری موثر باشد. کلید و پریز با طراحی زیبا و با کیفیت می تواند نقش بسی..
73,500 تومان
تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: آلفا اسپرت قاب مات با زه طلایی و میانه مشکی
می توانید در اتاقی سیاه رنگ از رنگ های دیگر به عنوان رنگی برجسته استفاده کنید. اگر سبکی قابل توجه تر می خواهید در کنار رنگ مشکی از رنگ های صورتی و یا نارنجی و اگر فضایی ملایم تر می خواهید رنگ های آبی روشن و یا سبز و یا برای سبکی خیره کننده تر رنگ طلایی را در کنار رنگ سیاه به کار ببرید....
56,600 تومان
تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: آلفا اسپرت قاب گلس با زه طلایی و میانه مشکی مات
 در زمینه دکوراسیون داخلی متخصصان بیان می کنند که در هر اتاقی حداقل باید یک وسیله و یا اکسسوار به رنگ مشکی وجود داشته باشد. کلید و پریز ویرا مدل آلفا به رنگ مشکی می تواند این نقش ویژه را در دکوراسیون داخلی شما ایفا کند. مشکی با رنگ مرموز و تاثیر گذاری که دارد، در هر مکان..
67,300 تومان
نمایش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)