منو
سبد خرید

نویزدوزیمتر

دوزیمتر اندازه گیری میزان تراز صوت را دخیره می نماید و سپس به شما میانگین می دهد و این دستگاه در رابطه با صنایعی که در مدت زمان معلومی صدا تغییر می کند کاربرد دارد. نویزدوزیمتر یک دستگاه کوچک قابل حمل می باشد که می توان آنرا به خودمان وصل کنیم و به راحتی قابل جابجایی می باشد. این دستگاه دارای میکروفن کوچکی می باشد که در نزدیکی گوش وصل می شود. می توان در رابطه با تراز معادل از آن استفاده کنیم. 

نویز سنج یا نویز دوزیمتر، یکی از تجهیزات اندازه گیری و از انواع صوت سنج ها است. از این وسیله در مواقعی استفاده می شود که میزان و مقدار صدایی که پرسنل یک کارخانه یا کارگاه در معرض آن قرار می گیرند متفاوت است. به عنوان مثال یک کارگر در یک کارخانه در طول روز مجبور است به سالن های مختلف مراجعه کند و یا با دستگاه های مختلف که سطح صدای متفاوتی دارند سر و کار داشته باشد. نویز دوزیمتر یا نویز سنج یک میکروفن دارد که قابل اتصال به لباس کارگر است. در طول روز که کارگر در جاهای مختلف تردد می کند، صداها را با سطوح مختلف اندازه گیری می کند و در دیتالاگر خود ذخیره می کند. در پایان روز کل دیتا قابل انتقال به کامپیوتر و قابل بررسی می باشد. با این روش می توان مشخص کرد در چه محیط هایی کارگر در معرض صداهای خارج از استاندارد قرار دارد.

تولید کننده: TES مدل: 1354
میکروفون و کابل نویزدوزیمتر TES ..
4,800,000 تومان
تولید کننده: TES مدل: 1354
نویز دوزیمتر 1354 ساخت TES تایوان جهت نمایش میزان تراز معادل که نمایانگر میزان میانگین تماس فردی باصدا در طول زمان اندازه‌گیری دستگاه می‌باشد. که دزیمتر صدا مدل tes-1354 مناسب ترین و ارزان ترین نویزدوزیمتر، جهت استفاده مهندسین بهداشت حرفه ای می‌باشد. مشخصات فنی دوزیمتر صد..
24,300,000 تومان
تولید کننده: TES مدل: 1355
نویز دوزیمتر 1355 ساخت TES تایوان برای تعیین مواجهه فردی کارگر با صدا در محیط کار استفاده می شود. در ساختمان هر دزیمتر از یک میکروفن که روی سینه یا یقه ی کارگر نصب می شود و سیم رابط و پردازشگر و نمایشگر استفاده  می شود.به منظور طبقه بندي مشاغل برحسب ميزان صداي موجود وميزان مخاطره آميز بودن محیط..
30,400,000 تومان
تولید کننده: TES مدل: 660
نویز دوزیمتر 660 ساخت TES تایوان، دزیمتری دیجیتال جهت اندازه گیری میزان مواجهه با صدا (Noise exposure level) می باشد. با اتصال دستگاه به شانه ی فرد، میزان دز يا تراز معادل مواجهه 8 ساعته وهمچنین شدت صوت میانگین LEQ را اندازه گیری و ثبت می شود. مناسبترین محل قر..
55,300,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)