منو
سبد خرید

نتکو

نتکو

شرکت مهندسی الکترو تابان کنترل (نتکو) از سال 1388 با هدف تولید و تامین اقلام کثیرالمصرف شرکت های توزیع نیروی برق فعالیت خود را آغاز نمود و در همین مسیر و با توجه به گسترش روز افزون شبکه های کابل خودنگهدار، تولید انبوه یراق آلات شبکه مذکور مطابق با تکیه بر استاندارد CENELEC ردیف های EN50483 را به انجام رسانید. 

 

مروری بر عملکرد : 

 

سال 1377 : تراشکاری و قطعات صنعتی آرین که بعدا به صنایع فلزی آرین و سپس در سال 1388 به شرکت مهندسی الکترو نیرو تابان کنترل تبدیل و در بخش تامین و تولید اقلام کثیرالمصرف شبکه توزیع نیروی برق، ساخت و تعمیر جک های هیدرولیک و پنوماتیک صنعتی و تولید پر تیتراژ صنعت خودرو فعالیت خود را آغاز نمود. 

 

سال 1389 : با توسعه شرکت، فعالیت آن از س

تولید کننده: نتکو مدل: IPC1001/2
به منظور انشعاب گیری از کابل خودنگهدار برای روشنایی معابر از کانکتور روشنایی معابر باید استفاده گردد. شرکت نتکو، یکی از تولید کننده های یراق آلات کابل خودنگهدار در ایران، کانکتور روشنایی معابر با پیچ سر بر را با کد IPC1001/2 به بازار عرضه میکند. این کانکتور جزء کانکتورهای دندانه دار با پیچ سر بر می..
39,900 تومان
تولید کننده: نتکو مدل: IPC1003AL
به منظور انشعاب گیری از کابل خودنگهدار برای مشترکین , باید از کانکتور انشعاب مشترکین کابل خودنگهدار استفاده گردد.شرکت نتکو، یکی از تولید کننده های یراق آلات کابل خودنگهدار در ایران، کانکتور انشعاب مشترکین کابل خودنگهدار با پیچ سر بر را با کد IPC1003AL به بازار عرضه میکند.این کانکتور جزء ..
64,600 تومان
تولید کننده: نتکو مدل: IPC1004
برای اتصال کابل خودنگهدار به کابل خودنگهدار از این کانکتور استفاده می شود. حتی از این کانکتور نیز می توان برای اتصال کابل های زمینی ابتدای فیدر به کابل خودنگهدار نیز استفاده کرد.  با توجه به جنس تیغه های این محصول و آب بندی بسیار عالی در محل اتصال از این کانکتور می توان هم زمان برای اتصال هادی ..
124,600 تومان
تولید کننده: نتکو مدل: دو طرف دندانه دار
کانکتور دو طرف دندانه دار طرح انستو با 64 دندانه اتصالی مطمئن برای ارتباط کابل به کابل خودنگهدار و یا انشعاب گیری از کابل خودنگهدار در سایزهای بزرگ (تا 70 میلیمتر مربع) می باشد. به واسطه تعداد دندانه های بیشتر جهت در هنگام انشعاب گیری تعداد دندانهای بیشتری با سطح هادی کابل خودنگهدار درگیر شده و لذا ..
170,000 تومان
تولید کننده: نتکو مدل: TM1109
برای انتهایی کردن کابل خودنگهدار و یا زاویه دادن به مسیر کابل خودنگهدار باید از کلمپ انتهایی کابل خودنگهدار استفاده شود.با توجه به نوع دسته به کار رفته در ساخت این محصول، قیمت آن متفاوت میشودانوع دسته به کار رفته :سیم استیل سیم فولادی میله آهنی..
165,000 تومان
تولید کننده: نتکو مدل: TM11012
در صورت درخواست این کلمپ با محافظ کابل با جنس های مختلف قابل ارائه می باشد. ..
81,750 تومان
تولید کننده: نتکو مدل: IPC1005
کانکتور افزایش انشعاب 1 به 2 طرح ویژه ای است که افزایش تعداد انشعابات را به طور همزمان تا حداکثر 1000 ولت AC را تسهیل می سازد. هر انشعاب گیری فرعی توسط عملکرد پیچ مجزایی ایجاد می گردد. ویژگی های کانکتور افزایش انشعاب 1 به 2 - نتکو :سطح مقطع هادی انشعاب : سیم مسی از سایز 1.5 ..
0 تومان
تولید کننده: نتکو مدل: IPC1006
با استفاده از کانکتور افزایش انشعاب 1 به 4 میتوان به طور همزمان 4 انشعاب از کابل خودنگهدار گرفته شود. بهتر است از این کانکتور برای انشعاب گیری از هادی نول استفاده شود. ویژگی های کانکتور افزایش انشعاب 1 به 4 - نتکو :سطح مقطع هادی انشعاب : سیم مسی از سایز 1.5 تا 25 میلیمتر و س..
0 تومان
تولید کننده: نتکو مدل: IPC1001/1
به منظور انشعاب گیری از کابل خودنگهدار برای روشنایی معابر از کانکتور روشنایی معابر باید استفاده گردد. شرکت نتکو، یکی از تولید کننده های یراق آلات کابل خودنگهدار در ایران، کانکتور روشنایی معابر با پیچ سر بر را با کد IPC1001/1 به بازار عرضه میکند. این کانکتور جزء کانکتورهای دندانه دار با پیچ سر بر می..
0 تومان
تولید کننده: نتکو مدل: IPC1004/1
برای اتصال کابل خودنگهدار به کابل خودنگهدار از این کانکتور استفاده می شود. حتی از این کانکتور نیز می توان برای اتصال کابل های زمینی ابتدای فیدر به کابل خودنگهدار نیز استفاده کرد.  با توجه به جنس تیغه های این محصول و آب بندی بسیار عالی در محل اتصال از این کانکتور می توان هم زمان برای اتصال هادی ..
0 تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)