منو
سبد خرید

میکرومکس

میکرومکس

معرفی شرکت میکرومکس 

گروه صنعتی میکرومکس الکترونیک , پیشرو الکترونیک صنعتی در ایران با بیش از 35 سال تجربه تولید , یکی از بهترین و معتبرین شرکت ها در زمینه تولید انواع رله های حفاظتی و صنعتی , محافظ کولر گازی و محافظ لوازم خانگی و ابزار دقیق در ایران بوده و با تولید محصولات با کیفیت با قیمت مناسب رضایت مشتری را همواره جلب کرده است. همچنین محصولات میکرومکس دارای 2 سال گارانتی از زمان خرید می باشد.
 

دسته بندی محصولات میکرومکس

همان طور که در معرفی شرکت میکرومکس اشاره کردیم , این شرکت در زمینه های مختلف صنعت برق محصولات ارزشمندی را تولید می کند که در متن زیر به اختصار آنها را شرح خواهیم داد.


محصولات میکرومکس را می توانیم در 4 دسته اصلی زیر تقسیم بندی کنیم.

 1. ابزار دقیق
 2. رله های روشنایی
 3. رله های صنعتی
 4. محافظ لوازم خانگی

 

معرفی محصولات

در این به بخش به معرفی لیست کامل محصولات میکرومکس می پردازیم . همچنین سعی می کنیم تا به اختصار توضیحی در مورد نحوه عملکرد محصولات مختلف را خدمت شما ارایه کنیم.
محصولات میکرومکس به شرح زیر می باشد :

 1. ترموستات
 2. رله کنترل فاز
 3. محافظ کولرگازی
 4. فیوز ولتاژ
 5. محافظ لوازم خانگی / رابط
 6. فتوسل
 7. رله کنترل بار
 8. رله کنترل سطح مایعات
 9. ولت متر 3 فاز و تک فاز
 10. فرکاس متر
 11. آمپر متر
 12. کسینوس فی متر
 13. تایمر دیجیتال / رله تایمر صنعتی
 14. بالاست مهتابی / تایمر راه پله
 15. کنترل ولتاژ تک فاز و 3 فاز​

 

ترموستات : قابلیت تنظیم دما در محدوده یمورد نظر ما رو دارد. ترموستات میکرومکس در 3 نوع MMX-1300PI ( محدوده تنظیم درجه حرارت بین 50- تا 1300 درجه سانتی گراد ) , MMX-400PI ( محدوده تنظیم درجه حرارت بین 50- تا 400 درجه ) و مدل DTR-48 ( محدوده تنظیم درجه 200- تا 200 با دقت 0.5 درجه و محدوده تنظیم درجه 200- تا 400 با دقت 1 درجه )

رله کنترل فاز : رله کنترل فاز وسیله ای برای حفاظت از تجهیزات صنعتی در برابر اختلالات ناشی از جابه جایی فازها , افزایش و کاهش ولتاژ بیش از حد می باشد.

محافظ کولرگازی : برای حفاظت از انواع کولرگازی در برابر نوسان ولتاژ برق شهری کاربرد دارد. حداکثر جریان قابل تحمل آن تا 30 آمپر بوده و  محدوده ولتاژ که در آن کار می کند معمولا بین 200 تا 240 ولت می باشد و بالاتر و پایین تر از آن دستگاه را قطع می کند. انواع مدل های آن به صورت مدل 2شاخه معمولی(غیر کتابی ) , 3 شاخه ارت دار , فول دیجیتال ( هر 2 مدل قبلی در یک مجموعه ) تولید می شود.

فیوز ولتاژ : فیوز ولتاژ یک کلید قطع کننده جریان برق مرتبط با خطای ولتاژ بوده که در زمان بروز افزایش و کاهش ولتاژ بیش از اندازه  , تجهیزات برقی را می تواند با قطع برق محافظت کند. می توان از این دستگاه برای نصب در کنار کنتورهای انشعاب برق برای حفاظت از کلیه دستگاه های برقی می باشد.

محافظ لوازم خانگی : محافظ های  2خانه , 4 خانه , 6 خانه به صورت آنالوگ و دیجیتال برای محافظت از لوازم خانگی و صوتی و تصویری و کامپیوتر کاربرد دارند. برای محافظت از یخچال فریزر معمولا 4 دقیقه , برای کامپیوتر 1.5 دقیقه و صوتی تصویری 30 ثانیه زمان می برد تا برای وصل مجدد برق بعد از قطع آن اقدام شود .

فتوسل : فتوسل نسبت به نور حساس می باشند و توانایی  روشن و خاموش کردن اتوماتیک لامپ های مراکز مختلف که با طلوع و غروب خورشید را دارند.این وسیله موجب صرفه جویی در مصرف برق و افزایش عمر تجهیزات روشنایی می شود.

رله کنترل بار : رله کنترل بار برای محافظت از  سوختن موتورهای 3 فاز در مقابل اضافه جریان بیش از حد مجار استفاده می شود. همچنین برای مراقبت از موتورهای تک فاز و  2 فاز کارایی دارد. قیمت کنترل بار میکرومکس نسبت سایر برندها بسیار مناسب می باشد.

تایمر دیجیتال : عملکرد این تایمر  به صورت تاخیر در وصل و تکرارکننده می باشد و زمان آن از 0.01 ثانیه تا 100 ساعت قابل تنظیم نمی باشد.

آمپرمتر : آمپر متر برای سنجش جریان به کار می رود. معمولا آمپرمترهای میکرومکس به صورت جریان AC بوده و دارای 2 نوع می باشد.یک مدل بدون نیاز به استفاده ترانس CT و توانایی سنجش جریان تا 30 آمپر را دارد.نوع دیگر آن دارای ترانس CT می باشد و می توانید با استفاده از آن تا 4000 آمپر را بسنجد.

رله کنترل ولتاژ : رله کنترل ولتاژ برای تنظیم ولتاژ قطع بالا و پایین و زمان تاخیر در قطع و زمان تاخیر در وصل کاربرد دارد. برخلاف رله کنترل فاز قابلیت اثرگذاری در برابر جابه جایی فاز را ندارد.

نمایش 1 تا 12 از 54 (5 صفحه)