منو
سبد خرید

چراغ و روشنایی

28 آذ تفاوت لامپ مهتابی و آفتابی و سفید یخی
مدیر مدیر 0 585
امروز میخواهیم به یک موضوع خیلی کاربردی که شاید برای خیلی از شما سوال باشد بپردازیم : شاید برای خیلی از شما پیش آمده باشد که بخواهید لامپ ال ای دی بخر..
15 آذ اهمیت نور پردازی در دکوراسیون داخلی
0 527
اهمیت نور پردازی در دکوراسیون داخلینور پردازی در دکوراسیون داخلی دارای اهمیت ویژه ای است. خانه ای که نور خورشید به طور مستقیم به آن میتابد، همیشه دل..
13 اس‍ علت چشمک زدن لامپ LED
0 2230
علت چشمک زدن لامپ LEDبا توجه به رشد نسل روشنایی در جهت کاهش مصرف برق، لامپ های LED جایگزین لامپ های رشته ای پرمصرف شدند. در اکثر خانه ها، ادارات و ...
11 ار انواع لامپ
مدیر مدیر 0 1957
دسته بندی ذکر شده در مقاله منابع تولید نور، در واقع یک تقسیم بندی اساسی و مبنایی است که هر یک از سه دسته اصلی فوق الذکر انواع دیگری را هم در بر می گیر..
11 ار منابع تولید نور
مدیر مدیر 0 2268
منابع تولید نورمنابع تولید نور به دو دسته منابع طبیعی و منابع غیر طبیعی قابل تقسیم است.تنها منبع عظیم نور طبیعی، نور خورشید است، اما از آنجا که زم..
15 مه‍ چگونگی عملکرد رفلکتور ها در چراغ ها
0 2922
چگونگی انتشار نور در محصولات روشنایی از اهمیت بالایی برخوردار است. به طور مثال یک لامپ فلورسنت اگر تجهیزات نشر نور، مانند رفلکتور؛ در ساخت لامپ به درس..
13 مه‍ آشنایی با اصطلاحات مربوط به نور
1 2586
در هنگام خرید لامپ یا چراغ بارها با کلماتی تخصصی مواجه شده ایم که شاید معنی و تعریف آن ها را ندانیم. این مقاله به شما کمک می کند تا با اصطلاحات مربوط ..
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)