منو
سبد خرید

ابزار اندازه گیری

09 آذ کلروفیل متر
0 10
کلرفیل متر كلروفيل متر غلظت نسبي كلروفيل برگ را بر اساس مقدار نور عبور كرده از برگ، در دو طول موجي كه جذب كلروفيل در آن ها تفاوت دارد، نشان مي دهد..
09 آذ دیتالاگر مناسب مرغداری
0 9
دما و رطوب یکی از مهمترین پارامترهای حیاتی در سالن های پرورش طیور و مرغداری است. هنگام پرورش ماکیان بسیار تاکید شده است که از استرس دمایی و رطوبتی به ..
19 شه‍ راهنمای انتخاب اسیلوسکوپ GPS
0 128
برای انتخاب اسیلوسکوپ دیجیتال حافظه دار رومیزی ساخت کمپانی GPS مهم ترین پارامترها عبارتند از:پهنای باند تعداد کانال نرخ نمونه برداری دستگاه مقدا..
01 آب‍ بازرسی، تست و تحویل تاسیسات برقی ساختمان
0 1874
تاسیسات برقی را باید قبل از شروع بهره برداری و یا پس از هر تغییر عمده در آن مورد کنترل و آزمایش قرار داد و تنظیم های لازم در تجهیزات و لوازم بر اساس ش..
20 مر نحوه ی قرارگیری ولتمتر و آمپرمتر در مدار
0 2607
ولت متر ولت مترها ابزارهایی هستند که برای اندازه گیری اختلاف پتانسیل بین دو نقطه در یک مدار استفاده می شوند. ولت متر به موازات عنصر مورد اندازه گی..
13 ار ضخامت سنج پوششی چیست؟
0 2518
چرا اندازه گیری ضخامت پوششی مهم است؟اندازه گیری ضخامت پوشش شما را قادر می سازد تا هزینه های مواد را کاهش دهید ، مطابق با هنجارهای مهم صنعت باشید و ا..
13 ار آشنایی با استتوسکوپ
0 2337
 آشنایی با استتوسکوپ تصور کنید که سوار یک اتومبیل شده اید، نگاهی به تلفن هوشمند خود می اندازید و به راننده می گویید که لاستیک جلو سمت چپ ماشین به هو..
11 شه‍ مولتی متر کلمپی چیست
مدیر مدیر 0 10558
کلمپ متر چیست؟ کلمپ متر وسیله ای مهم برای مهندسان برق برای اجرای تست های کاربردی تاسیسات الکتریکی مثل تست ولتاژ و جریان و مقاومت و دیود و فرکانس و..
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)