منو
سبد خرید

محافظ لوازم خانگی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی زندگی انسان امروز نسبت به سالهای قبل تفاوت بسیاری کرده است . هر خانواده ای متناسب با بودجه و احتیاج های خودش اقدام به خرید انواع و اقسام لوازم خانگی اعم از یخچال فریزر و ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و لوازم صوتی و تصویری مثل تلویزیون و کامپیوتر و ... می کند و به خصوص به خاطر گرانی های اخیر که ناشی از افزایش قیمت ارز می باشد هزینه های زیادی را می پردازند.
از طرفی به دلیل نوسان برق و مشکلات ناشی از قطع و وصل های مکرر برق , ممکن است منجر به آسیب دیدگی و ایجاد خسارات جبران ناپذیری در لوازم خانگی شود . از این رو استفاده از محافظ لوازم خانگی قطعا می تواند برای محافظت از این وسایل نقش بسیار مهمی داشته باشد.

 

انواع محافظ لوازم خانگی 

محافظ لوازم خانگی به 2 دسته کلی دیجیتال و آنالوگ تقسیم می شود. از طرفی محافظ ها چه دیجیتال و چه آنالوگ بعضی مواقع به صورت مولتی ساخته می شوند که یک دستگاه قابلیت محافظت از یخچال فریزر و وسایل صوتی تصویری و کامپیوتر را باهم دارد. ولی استانداردهای جدید توصیه کرده که محافظ ها مولتی نباشند و بهتر است تفکیک شوند. یه همین دلیل محافظ های جدید به 2 دسته تقسیم می شوند. 

  1. محافظ یخچال فریزر

  2. محافظ صوتی تصویری و  وسایل کامپیوتری
     

از نکات جانبی محافظ های ساخته شده , تولید آنها در مدل های 2 خانه , 4 خانه , 6 خانه  و در مدل های 2 متری و 4 متری می باشد.
ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که محافظ یخچال فریزر معمولا تا 4 دقیقه , محافظ کامپیوتر تا 1.5 دقیقه و محافظ صوتی تصویری تا 30 ثانیه زمان تاخیر نسبت به وصل مجدد طول می کشد.

تولید کننده: میکرومکس مدل: DVP-30A
فیوز ولتاژ یک کلید قطع کننده جریان وابسته به خطای ولتاژ می باشد که در مواقع بروز ولتاژهای مخرب چه ولتاژهای بالا و چه ولتاژهای پایین عمل کرده و با قطع برق، مصرف کننده را از آسیب دیدگی محافظت می نماید.فیوز ولتاژ میکرومکس با قدرت زیاد ( 30 آمپری ) انتخاب بسیار مناسبی برای نصب در کنار..
350,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: M4000X-A
محافظ دیجیتال  M4000X-A  از پر کاربرد ترین محافظ های صوتی تصویری می باشد که با دو سایز کابل 1.6 متری و 4 متری عرضه می شود. دارای ولوم تغییر حالت, قابل تنظیم جهت محافظت از دستگاه های صوتی تصویری و کامپیوتر و لوازم جانبی آن است.LED های نمایش وضعیت و نوسانات ولتاژ دارد و دارای کلید قطع و وصل..
0 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: M4000X-R
محافظ دیجیتال مولتی M4000X-R  پر کاربرد ترین محافظ های یخچال فریزر می باشد که با دو سایز کابل 1.6 متری و 4 متری عرضه می شود. دارای ولوم تغییر حالت, قابل تنظیم جهت محافظت از یخچال و فریزر است.LED های نمایش وضعیت و نوسانات ولتاژ دارد و دارای کلید قطع و وصل کلی می باشد.  مشخصات محافظ یخ..
210,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: 4LCA
محافظ 4 خروجی آنالوگ از جمله پر کاربرد ترین محافظ های لوازم خانگی میکرومکس می باشد و تنها محافظ میکرو الکترونیک است که به رنگ تیره عرضه می شود به همین دلیل جهت میز LCD بسیار مناسب و شیک می باشد. این محافظ تک ردیفه بوده و فضای کمی در کنار لوازم خانگی می گیرد. همچنین دارای ولوم تغییر حالت, قابل تنظیم..
190,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: 4LCD
از جمله پر کاربرد ترین محافظ های لوازم خانگی می باشد و تنها محافظ میکرو الکترونیک است که به رنگ تیره عرضه می شود به همین دلیل جهت میز LCD بسیار مناسب و شیک می باشد. همچنین دارای نمایشگر ولتاژ شبکه سراسری برق می باشد که باز هم جلوه خاصی در اطراف LCD دارد.دارای ولوم تغییر حالت: قابل تنظیم جه..
270,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: 3LA
محافظ های مولتی میکرو شرکت میکرومکس به جهت استفاده در 3 محصول مورد استفاده قرار می گیرد ، که برای محافظت از لوازم صوتی و تصویری با زمان 20ثانیه تا 90 ثانیه تاخیر در وصل برق شبکه ای شهر و 90 تا 120 ثانیه تاخیر برای لوازم کامپیوتر و 4 تا 6 دقیقه برای یخچال فریزر محاسبه گردیده است که ضرورت دارد طبق علا..
180,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: 6L-AP
محافظ سوپر آنالوگ 6 خانه به دلیل داشتن ظاهری زیبا و همچنین تعداد بیشتری خروجی یکی از پسندیده ترین محافظ های شرکت میکرو الکترونیک می باشد. دارای ولوم تغییر حالت: قابل تنظیم جهت محافظت از دستگاه های صوتی تصویری و کامپیوتر و لوازم جانبی آن است. LED های نمایش وضعیت و نوسانات ولتاژ نیز دارد. و دارای کلید..
230,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: 6L-DP
محافظ برق سوپر دیجیتال 6 خانه به دلیل داشتن نمایشگر ولتاژ شبکه برق و ظاهری زیبا و همچنین تعداد بیشتری خروجی یکی از بهترین محافظ های شرکت میکرو الکترونیک می باشد. این محصول دارای LED های نمایش وضعیت و نوسانات ولتاژ می باشد.​ محافظ سوپر دیجیتال 6 خانه دارای کلید قطع و وصل کلی بوده و در دونوع با کابل 2..
320,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: REGALI
محافظ لوازم خانگی رگالی از جدیدترین و پر کاربرد ترین محافظ های شرکت میکرومکس ایران است که بدون سیم بوده و بر روی پریز مستقر می شود و با کمترین فاصله از سطح دیوار چهار خروجی قابل استفاده به کاربر میدهد. همچنین دارای ولوم تغییر حالت , قابل تنظیم جهت محافظت از یخچال و فریزر ، دستگاه های صوتی تصویری و ..
150,000 تومان
محافظ لوازم خانگی مولتی سیستم ارت دار دیجیتال MX-6000-D3P -میکرومکس
ناموجود
تولید کننده: میکرومکس مدل: MX-6000-D3P
محافظ لوازم خانگی مولتی سیستم ارت دار دیجیتال MX-6000-D3P از جمله پر کاربرد ترین محافظ های لوازم خانگی می باشد که با دو سایز کابل 1.6 متری و 4 متری عرضه می شود. این محافظ دارای ولوم تغییر حالت که قابل تنظیم جهت محافظت از یخچال و فریزر ، دستگاه های صوتی تصویری و کامپیوتر و لوازم جانبی آن است می باشد..
0 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: M-2500-X
محافظ لوازم خانگی 2500X به صورت کابل دار بوده , فضای بسیار کمی گرفته و در عین حال 2 خروجی محافظت شده دارد.  مشخصات محافظ لوازم خانگی 2500X :  LEDهای نمایش وضعیت و نوسانات ولتاژ همچنین کلید قطع و وصل کلی دارد حداکثر جریان قابل تحمل تا 10 آمپر..
170,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: M-2500-XD
محافظ لوازم خانگی 2500XD به صورت 2 شاخه به پریز متصل شده , فضای بسیار کمی گرفته و در عین حال 2 خروجی محافظت شده دارد.  مشخصات محافظ لوازم خانگی 2500XD :  LEDهای نمایش وضعیت و نوسانات ولتاژ همچنین کلید قطع و وصل کلی دارد حداکثر جریان قابل تحمل تا 10 آمپر..
150,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)