منو
سبد خرید

محافظ لوازم خانگی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی زندگی انسان امروز نسبت به سالهای قبل تفاوت بسیاری کرده است . هر خانواده ای متناسب با بودجه و احتیاج های خودش اقدام به خرید انواع و اقسام لوازم خانگی اعم از یخچال فریزر و ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و لوازم صوتی و تصویری مثل تلویزیون و کامپیوتر و ... می کند و به خصوص به خاطر گرانی های اخیر که ناشی از افزایش قیمت ارز می باشد هزینه های زیادی را می پردازند.
از طرفی به دلیل نوسان برق و مشکلات ناشی از قطع و وصل های مکرر برق , ممکن است منجر به آسیب دیدگی و ایجاد خسارات جبران ناپذیری در لوازم خانگی شود . از این رو استفاده از محافظ لوازم خانگی قطعا می تواند برای محافظت از این وسایل نقش بسیار مهمی داشته باشد.

 

انواع محافظ لوازم خانگی 

محافظ لوازم خانگی به 2 دسته کلی دیجیتال و آنالوگ تقسیم می شود. از طرفی محافظ ها چه دیجیتال و چه آنالوگ بعضی مواقع به صورت مولتی ساخته می شوند که یک دستگاه قابلیت محافظت از یخچال فریزر و وسایل صوتی تصویری و کامپیوتر را باهم دارد. ولی استانداردهای جدید توصیه کرده که محافظ ها مولتی نباشند و بهتر است تفکیک شوند. یه همین دلیل محافظ های جدید به 2 دسته تقسیم می شوند. 

  1. محافظ یخچال فریزر

  2. محافظ صوتی تصویری و  وسایل کامپیوتری
     

از نکات جانبی محافظ های ساخته شده , تولید آنها در مدل های 2 خانه , 4 خانه , 6 خانه  و در مدل های 2 متری و 4 متری می باشد.
ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که محافظ یخچال فریزر معمولا تا 4 دقیقه , محافظ کامپیوتر تا 1.5 دقیقه و محافظ صوتی تصویری تا 30 ثانیه زمان تاخیر نسبت به وصل مجدد طول می کشد.

تولید کننده: میکرومکس مدل: F-DVP (30A)
فیوز ولتاژ یک کلید قطع کننده جریان وابسته به خطای ولتاژ می باشد که در مواقع بروز ولتاژهای مخرب چه ولتاژهای بالا و چه ولتاژهای پایین عمل کرده و با قطع برق، مصرف کننده را از آسیب دیدگی محافظت می نماید.فیوز ولتاژ میکرومکس با قدرت زیاد ( 30 آمپری ) انتخاب بسیار مناسبی برای نصب در کنار..
550,000 تومان
تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: SCR/D
محافظ ولتاژ تک فاز (32 آمپر) مدل SCR/D :محافظ ولتاژ آنالوگ تک فاز مدل SCR/D شرکت برنا الکترونیک، یک محافظ ولتاژ توان بالا می باشد که توانایی تحمل جریان تا 32 آمپر را داراست.از این دستگاه می توان برای محافظت تمامی وسایل خانگی یا تجهیزاتی مانند کولرگازی&..
507,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: M4000X-A
محافظ دیجیتال  M4000X-A  از پر کاربرد ترین محافظ های صوتی تصویری می باشد که با دو سایز کابل 1.6 متری و 4 متری عرضه می شود. دارای ولوم تغییر حالت, قابل تنظیم جهت محافظت از دستگاه های صوتی تصویری و کامپیوتر و لوازم جانبی آن است.LED های نمایش وضعیت و نوسانات ولتاژ دارد و دارای کلید قطع و وصل..
340,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: M4000X-R
محافظ دیجیتال مولتی M4000X-R  پر کاربرد ترین محافظ های یخچال فریزر می باشد که با دو سایز کابل 1.6 متری و 4 متری عرضه می شود. دارای ولوم تغییر حالت, قابل تنظیم جهت محافظت از یخچال و فریزر است.LED های نمایش وضعیت و نوسانات ولتاژ دارد و دارای کلید قطع و وصل کلی می باشد.  مشخصات محافظ یخ..
360,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: 4LCD
از جمله پر کاربرد ترین محافظ های لوازم خانگی می باشد و تنها محافظ میکرو الکترونیک است که به رنگ تیره عرضه می شود به همین دلیل جهت میز LCD بسیار مناسب و شیک می باشد. همچنین دارای نمایشگر ولتاژ شبکه سراسری برق می باشد که باز هم جلوه خاصی در اطراف LCD دارد.دارای ولوم تغییر حالت: قابل تنظیم جه..
465,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: 3LA
محافظ های مولتی میکرو شرکت میکرومکس به جهت استفاده در 3 محصول مورد استفاده قرار می گیرد ، که برای محافظت از لوازم صوتی و تصویری با زمان 20ثانیه تا 90 ثانیه تاخیر در وصل برق شبکه ای شهر و 90 تا 120 ثانیه تاخیر برای لوازم کامپیوتر و 4 تا 6 دقیقه برای یخچال فریزر محاسبه گردیده است که ضرورت دارد طبق علا..
260,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: 6L-AP
محافظ سوپر آنالوگ 6 خانه به دلیل داشتن ظاهری زیبا و همچنین تعداد بیشتری خروجی یکی از پسندیده ترین محافظ های شرکت میکرو الکترونیک می باشد. دارای ولوم تغییر حالت: قابل تنظیم جهت محافظت از دستگاه های صوتی تصویری و کامپیوتر و لوازم جانبی آن است. LED های نمایش وضعیت و نوسانات ولتاژ نیز دارد. و دارای کلید..
0 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: 6L-DP
محافظ برق سوپر دیجیتال 6 خانه به دلیل داشتن نمایشگر ولتاژ شبکه برق و ظاهری زیبا و همچنین تعداد بیشتری خروجی یکی از بهترین محافظ های شرکت میکرو الکترونیک می باشد. این محصول دارای LED های نمایش وضعیت و نوسانات ولتاژ می باشد.​ محافظ سوپر دیجیتال 6 خانه دارای کلید قطع و وصل کلی بوده و در دونوع با کابل 2..
480,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: REGALI
محافظ لوازم خانگی رگالی از جدیدترین و پر کاربرد ترین محافظ های شرکت میکرومکس ایران است که بدون سیم بوده و بر روی پریز مستقر می شود و با کمترین فاصله از سطح دیوار چهار خروجی قابل استفاده به کاربر میدهد. همچنین دارای ولوم تغییر حالت , قابل تنظیم جهت محافظت از یخچال و فریزر ، دستگاه های صوتی تصویری و ..
0 تومان
محافظ لوازم خانگی مولتی سیستم ارت دار دیجیتال MX-6000-D3P -میکرومکس
ناموجود
تولید کننده: میکرومکس مدل: MX-6000-D3P
محافظ لوازم خانگی مولتی سیستم ارت دار دیجیتال MX-6000-D3P از جمله پر کاربرد ترین محافظ های لوازم خانگی می باشد که با دو سایز کابل 1.6 متری و 4 متری عرضه می شود. این محافظ دارای ولوم تغییر حالت که قابل تنظیم جهت محافظت از یخچال و فریزر ، دستگاه های صوتی تصویری و کامپیوتر و لوازم جانبی آن است می باشد..
0 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: M-2500-X
محافظ لوازم خانگی 2500X به صورت کابل دار بوده , فضای بسیار کمی گرفته و در عین حال 2 خروجی محافظت شده دارد.  مشخصات محافظ لوازم خانگی 2500X :  LEDهای نمایش وضعیت و نوسانات ولتاژ همچنین کلید قطع و وصل کلی دارد حداکثر جریان قابل تحمل تا 10 آمپر..
250,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)