منو
سبد خرید

محافظ لوازم خانگی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی زندگی انسان امروز نسبت به سالهای قبل تفاوت بسیاری کرده است . هر خانواده ای متناسب با بودجه و احتیاج های خودش اقدام به خرید انواع و اقسام لوازم خانگی اعم از یخچال فریزر و ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و لوازم صوتی و تصویری مثل تلویزیون و کامپیوتر و ... می کند و به خصوص به خاطر گرانی های اخیر که ناشی از افزایش قیمت ارز می باشد هزینه های زیادی را می پردازند.
از طرفی به دلیل نوسان برق و مشکلات ناشی از قطع و وصل های مکرر برق , ممکن است منجر به آسیب دیدگی و ایجاد خسارات جبران ناپذیری در لوازم خانگی شود . از این رو استفاده از محافظ لوازم خانگی قطعا می تواند برای محافظت از این وسایل نقش بسیار مهمی داشته باشد.

 

انواع محافظ لوازم خانگی 

محافظ لوازم خانگی به 2 دسته کلی دیجیتال و آنالوگ تقسیم می شود. از طرفی محافظ ها چه دیجیتال و چه آنالوگ بعضی مواقع به صورت مولتی ساخته می شوند که یک دستگاه قابلیت محافظت از یخچال فریزر و وسایل صوتی تصویری و کامپیوتر را باهم دارد. ولی استانداردهای جدید توصیه کرده که محافظ ها مولتی نباشند و بهتر است تفکیک شوند. یه همین دلیل محافظ های جدید به 2 دسته تقسیم می شوند. 

  1. محافظ یخچال فریزر

  2. محافظ صوتی تصویری و  وسایل کامپیوتری
     

از نکات جانبی محافظ های ساخته شده , تولید آنها در مدل های 2 خانه , 4 خانه , 6 خانه  و در مدل های 2 متری و 4 متری می باشد.
ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که محافظ یخچال فریزر معمولا تا 4 دقیقه , محافظ کامپیوتر تا 1.5 دقیقه و محافظ صوتی تصویری تا 30 ثانیه زمان تاخیر نسبت به وصل مجدد طول می کشد.

نمایش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)