منو
سبد خرید

کابلشو پیچی فول بیمتال

در سال های اخیر به خصوص در کشورهای پیشرفته صنعتی، کابلشو های پرسی از هر نوع به تدریج جای خود را به کابلشو پیچی (Mechanical Connectors) داده اند. اکنون دیگر کمتر پروژه ای در اروپا و آمریکا در زمینه توزیع و انتقال نیروی برق انجام میشود که در سرکابل ها و مفصل های مورد استفاده در پروژه، کابلشو پیچی به جای انواع پرسی آنها به کار گرفته نشود. استفاده از کابلشو مجهز به پیچ سر بر (Shearing Bolt) به جای کابلشو و دوراهه پرسی آنقدر مزیت های متعدد دارد که مورد بهره گیری از این تکنولوژی تردیدی به جا نمی گذارد.

 

 

مزایای استفاده از کابلشو پیچی :

 

تنها تصور کنید که برای مثال یک شرکت توزیع برق می تواند به جای 5 سایز پر مصرف (95-120-150-185-240) کابلشوی مسی، 5 سایز کابلشو آلومینیومی و 5 سایز کابلشوی بی متال DTL-2 به همراه چند دستگاه پرس هیدرولیک و جعبه لقمه پرس، در انبار خود یک عدد کابلشو فول بیمتال 240-95 و یک عدد آچار رینگی نگهداری کند. 

این اقدام حجم سرکایه گذاری و مشکلات انبارداری را چقدر کاهش می دهد؟ کار تیم های تعمیر و نگهداری چقدر آسان می شود؟ بهره گیری از این نوع کابلشو میتواند به صورت غیر مستقیم حجم استوک مورد نیاز سرکابل و مفصل شرکت توزیع برق را به مراتب کاهش دهد. 

همچنین مسائلی همچون بهره گیری از ابزار و لقمه های نصب نا مناسب و خطای نصب را نیز به با استفاده از کابشو پیچی به طور کامل حذف می گردد.

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)