منو
سبد خرید

فیوز ولتاژ دیجیتال 30 آمپری اتوماتیک -میکرومکس

فیوز ولتاژ دیجیتال 30 آمپری اتوماتیک -میکرومکس
فیوز ولتاژ دیجیتال 30 آمپری اتوماتیک -میکرومکس
 • موجودی: در انبار
 • تولیدکننده: میکرومکس
 • کد محصول:: F-DVP (30A)
 • وزن: 0.00g
680,000 تومان

شما میتوانید با استفاده از یک فیوز ولتاژ 30 آمپری میکرومکس کلیه لوازم برقی منزل و محل کار خود را در برابر نوسانات ولتاژ محافظت کنید. یعنی یک محافظ ولتاژ برای تمامی تجهیزات برقی blush

همچنین از فیوز ولتاژ 30 آمپری میکرومکس به عنوان محافظ کولرگازی نیز استفاده میشود. محل نصب فیوز ولتاژ 30 آمپری میکرومکس در تابلوی ورودی ساختمان کنار کلیدهای مینیاتوری می باشد.

فیوز ولتاژ یک کلید قطع کننده جریان وابسته به خطای ولتاژ می باشد که در مواقع بروز ولتاژهای مخرب چه ولتاژهای بالا و چه ولتاژهای پایین عمل کرده و با قطع برق، مصرف کننده را از آسیب دیدگی محافظت می نماید.

مشخصات فنی فیوز ولتاژ  :

 • ولتاژ قطع بالا 220V+%15

 •  ولتاژ قطع پایین 220V-%25

 • زمان تاخیر 240 ثانیه ای

 • حداکثر جریان کنتاکت: 30 آمپر

 • مجهز به دکمه ریست برای وصول فوری در زمان تاخیر

 • نمایشگر دیجیتال : سون سیگمنت 3 دیجیت برای نمایش ولتاژ و زمان تاخیر باقیمانده ن

 • محدوده درجه حرارت کار دستگاه 15- الی 55 درجه سانتی گراد

 

فیوز ولتاژ میکرومکس با قدرت زیاد ( 30 آمپری ) انتخاب بسیار مناسبی برای نصب در کنار کنتورهای انشعاب برق جهت حفاظت از کلیه دستگاه های برقی می باشد و به واسطه اتوماتیک بودن، بعد از رفع خطای ولتاژ و پیدایش شرایط عادی با کمی تاخیر یعنی حدود ۴ دقیقه مجددا به طور اتوماتیک مصرف‌کننده را به شبکه برق متصل می نماید. با توجه به ابعاد مناسب و کوچکی که این فیوز ولتاژ دارد (به اندازه 2 عدد کلید مینیاتوری تک پل)، به راحتی می‌توان آن را در کنار کلیدهای مینیاتوری جریان در جعبه فیوز های داخلی ساختمان( جعبه مینیاتوری) و همچنین در جعبه فیوز های تاسیسات موتورخانه نیز نصب نمود. در تابلوهای برق صنعتی می‌توان فیوز ولتاژ را یا بر روی تابلو و یا بر روی ریل استاندارد داخلی برای حفاظت ادوات مدار فرمان استفاده نمود.

 به یاد داشته باشیم اعمال ولتاژ های مخرب در چند لحظه می‌تواند باعث صدمات جبران ناپذیر به کلیه لوازم الکتریکی و الکترونیکی شود که متاسفانه برای فیوزهای جریان غیر قابل تشخیص می باشد.

در این حالت فقط خودتمصرف کنندگان هستند که باید به فکر حفاظت وسایل ارزشمند الکتریکی و الکترونیکی خود باشد و لزوم نصب یک فیوز ولتاژ قوی که از اعمال ولتاژ مخرب چه بالا و پایین جلوگیری کند برای هر انشعاب برقی الزامی می گردد.

 

چرا با وجود فیوز های متعدد جریان باید از فیوز ولتاژ هم استفاده کرد؟

با راهیابی انرژی الکتریکی در زندگی روزمره مصرف اولیه آن تنها برای ایجاد روشنایی و تولید گرمایش بود که این دو نوع مصرف اولیه حساسیت چندانی نسبت به تغییرات ولتاژ نداشتند. در نتیجه اداره‌های برق به منظور محدود کردن مصرف انرژی و حفاظت ترانسفورماتورهای توزیع برق خود اقدام به نصب فیوز های محدود کننده جریان قبل و بعد از کنتورهای توزیع نمودند. بنابراین از ابتدا هیچگونه وسیله حفاظتی برای ولتاژهای مختلف در سیستم توزیع برق در نظر گرفته نشد.

با پیشرفت تکنولوژی و به کارگیری انواع مختلف وسایل الکتریکی و الکترونیکی مانند یخچال، تلویزیون،ماشین لباسشویی، کولرگازی، لوازم الکتریکی و خانگی و لوازم اداری مانند کامپیوتر و وسایل جانبی آن، که همگی شدیداً به تغییرات ولتاژ حساس می‌باشند کماکان ساختار قدیمی تنها حفاظت و کنترل جریان در سیستم توزیع باقی ماند و فقط اداره‌های برق بیش از پیش ملزم به ارائه ولتاژ مناسب به مصرف‌کنندگان گردیدند.

سعی در ارائه ولتاژ مناسب همیشه کارآمد نبوده و مشاهده شده که به علل مختلف از قبیل خرابی ترانس توزیع، قطع یک فاز یعنی دو فاز شدن، اتصالی در محلی دیگر و قطع خط نول (که می‌تواند در مواردی ولتاژ را تا 38۰ ولت بالا ببرد) و ... مصرف‌کنندگان در معرض ولتاژ مخرب ناخواسته قرار گرفته اند.

 فیوز ولتاژ اتوماتیک دیجتال و پرقدرت 30 آمپری میکرومکس جهت رفع این نیاز یا نقیصه تولید شده که علاوه بر اعمال کلیه  حفاظتهای لازمه، در هر لحظه مقدار ولتاژ شبکه برق و همچنین زمان باقی مانده جهت وصل مجدد نیز به صورت دیجیتال به نمایش گذاشته می‌شود. در این مدل کلید ریست (وصل آنی به صورت دستی) نیز در نظر گرفته شده است. 

با نصب یک فیوز ولتاژ قوی که قدرت کنترل آن بیشتر از بیشتر از جریان حداکثر برای کنتورهای ۲۵ آمپری موجود می باشد شما دیگر احتیاجی به استفاده از محافظ های ولتاژ گوناگون برای یخچال-فریزر، تلویزیون و غیره نداشته و به راحتی می توانید همه آنها را کنار گذاشته و با خیالی آسوده وظیفه حفاظت کلیه وسایل الکتریکی  منزل با محل کار را به عهده فیوز ولتاژ مرکزی قرار داده و از یک محافظ ولتاژ پرقدرت مرکزی ساختمان بهره مند شوید. و حتی در این حالت علاوه بر وسایل الکتریکی و الکترونیکی حساس وسایل روشنایی و گرمایشی را نیز از ولتاژهای مخرب، حفاظت نمایید.

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب