منو
سبد خرید

سیم چین

ابزار سیم کشی برق ساختمان هر یک کاربرد خاص خود را دارند. با شناسایی طرز کار آنها می توان به درستی آنها را بهکار برد. از سیم چین برای قطع سیم مسی استفاده میشود.

سیم چین از دو قسمت فک و دسته تشکیل شده است. فک دارای دو لبه تیز برنده از جنس فولاد میباشد. دسته دارای روکش نرم و عایق از جنس PVC با حداقل تحمل ولتاژ 750ولت است. نرمی روکش نیز برای جلوگیری از آسیب رسیدن به کف دست در اثر کار مداوم می باشد.

اجزای سیم چین

 

هرگز از سیم چین برای روکش برداري سیم استفاده نکنید، زیرا معمولاً در این حالت هادی سیم آسیب میبیند و سیم و اتصال از نظر الکتریکی و مکانیکی ضعیف میشود. همچنین این وسیله براي گرفتن و چرخاندن اجسام مناسب نیست. اگر با سیم چین مفتولهای فولادی را قطع کنید ممکن است نوكِ تیز این وسیله آسیب دیده و باعث عملکرد ضعیف آن شود.

تولید کننده: DeDe مدل: MUT022
قیچی سیم / قیچی کابل LK22 حداکثر سطح مقطع مورد برش: 22 میلیمتر مربع طول: 160 میلیمتر وزن: 190 گرم بسته بندی: جعبه دو تکه مقوایی/پلاستیکی (بلیستر) ..
247,500 تومان
تولید کننده: DeDe مدل: WSA
این ابزار مکانیکی، تلفیقی از یک سیم چین (برش دهنده سیم) و سیم لخت کن (جداساز عایق سیم از هادی آن) می باشد.اگر تابلو کار هستید و دنبال ابزاری هستید که با آن بشود به راحتی سیم ها را لخت کرد یا برید این دستگاه را به شما پیشنهاد میکنیم. چرا که اولا کار با آن ساده است و دوما قیمت بسیار مناسبی دارد. ..
330,000 تومان
تولید کننده: DeDe مدل: weber stripping
سیم لخت کن و سیم چین تلفیقی یک ابزار بسیار مناسب برای لخت کردن انواع سیم از سایز 0.25 تا 6 میلیمتر مربع می باشد. این سیم لخت کن دارای مکانیزم خود تنظیم دستی جهت تنظیم میزان برداشتن روکش می باشد. نحوه طراحی به نحوی است که در هنگام برداشتن روکش سیم آسیبی به هادی کابل وارد نمی شود. اگر برق ک..
484,000 تومان
پرس چند منظوره دستی MCT006 - پرس وایرشو تکی و دوبل - پرس سرسیم و سیم لخت کن
موجود
تولید کننده: DeDe مدل: MCT006
ویژگی بارز پرس MCT006 کاربرد چند منظوره آن است. شما به راحتی با این ابزرا میتوانید هم وایرشو و هم سر سیم را پرس کنید و از طرفی از آن به عنوان سیم لخت کن هم استفاده کنید.  کاربردهای پرس چند منظوره MCT006پرس انواع وایرشو تکی و دوبل از سایز 0.5 الی 6 میلیمتر مربع  پرس ان..
231,000 تومان
تولید کننده: DeDe مدل: WST-PRO
این ابزار مکانیکی، تلفیقی از یک سیم چین (برش دهنده سیم) و سیم لخت کن (جداساز عایق سیم از هادی آن)  و یک پرس سرسیم برای پرس کردن انواع سرسیم های روکش دار و بدون روکش می باشد.اگر تابلو کار هستید و دنبال ابزاری هستید که با آن بشود به راحتی سیم ها را لخت کرد یا برید و به انواع سرسیم ها پرس کنید..
605,000 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)