منو
سبد خرید

Cellpack

Cellpack

شرکت سلپاک آلمان متعلق به گروه Behr Bircher Cellpack ، دارای حدود 250 کارمند می باشد و به عنوان یک شرکت بین المللی ، تولیدکننده و توزیع کننده تجهیزات کابل تا 42 کیلوولت می باشد. شرکت سلپاک به عنوان یک شرکت مبتکر، در ارائه راهکارهای مناسب برای عایق کاری، اتصال و محافظت برای بازه های فشار ضعیف و متوسط به مشتریان کمک می کند. به عنوان یک اصل مهم برای رابطه خوب بین مشتری و فروشنده و به عنوان یک پیش نیاز برای توسعه مداوم جایگاه در بازار دنیا، شرکت سلپاک اهداف خود را بر پایه نکات ذیل بنا نهاده است:

  • توسعه محصولات مرغوب با کیفیت و سرویس دهی پایدار
  • ردیابی سریع اشکالات
  • جلوگیری از بروز خطا
  • دستیابی به بالاترین سطح رضایت مشتری

 سیستم مدیریت و تمامی فرآیندهای داخلی شرکت سلپاک منطبق بر سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 می باشد. بیش از 22 سال است که محصولات مختلف شرکت سلپاک در صنعت برق ایران حضور موثر و مداوم دارد.شرکت فناور تجارت اسپادانا به عنوان نماینده رسمی شرکت سلپاک آلمان متعلق به گرو ه Behr Bircher cellpack) BBC) در زمینه واردات و توزیع انواع تجهیزات کابل شامل انواع مفصل های خشک و رزینی ،جوینت باکس،نوار چسبهای عایق الکتریکی،نوار خودگیر فایبرگلاس ،شرینگ های حرارتی و... فعالیت خود را در سراسر کشور آغاز نموده و مفتخر است محصول با کیفیت و مورد تایید استاندارد های جهانی را در حوزه صنعت برق کشور توزیع نماید.

مفصل رزینی فشار ضعیف سلپک -Cellpack
موجود
تولید کننده: Cellpack مدل: Cellpack-resin-joint
مفصل رزینی فشار ضعیف سلپک در سایز های M11, M12, M13, M14, M15 , M16 قابل ارائه می باشد. هر کدام از این مفصل ها رنجی از کابل های مختلف تک رشته، دو رشته، سه رشته, چهار رشته , و پنج رشته را کاور می کند. برای انتخاب سایز مفصل رزینی مناسب به جدول زیر دقت کنید..
0 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)