منو
سبد خرید

تک نما

تک نما

شرکت  تک نما در سال 1380 به منظور تولید در بازکن های صوتی و تصویری دیجیتال تشکیل گردید و محصولات خود را تحت نام تجاری تک نما به بازار مصرف ارائه نمود . طراحی این محصولات توسط مهندسین مجرب ایرانی صورت گرفته است و تمامی فرآیند تولید در شرکت ارتباط سازان پیشرو تک نما انجام می گیرد .

تولید کننده: تک نما مدل: VDP-E70
برند تک نما از ابتدا به ساختمان‌های بلندمرتبه و برج‌ها فکر می کرد و این بلندپروازی خیلی زود با استقبال بلندمرتبه سازان روبرو شد.علت اصلی این موضوع سیستم نیمه دیجیتال آیفون تصویری تک نما در محصولاتش بود به گونه‌ای که این شرکت ادعا می‌کند برای هر تعداد واحد تنها به ۷ رشته سیم نیاز است و ..
0 تومان
تولید کننده: تک نما مدل: VDP-E43
آیفون تصویری E43 تک نما با ظاهری شبیه به تبلت و بدون گوشی طراحی شده است. این دستگاه در رنگ سفید طراحی شده و از یک قاب مشکی رنگ در اطراف صفحه نمایش بهره می برد که بخش زیادی از نمای روبروی دستگاه را به خود اختصاص داده است. چهار عدد کلید لمسی زیر صفحه نمایش قرار گرفته..
0 تومان
تولید کننده: تک نما مدل: VDP-C43TM
آیفون تصویری تک نما بامانیتور تصویری رنگی دیجیتال مدل VDP-C43TM، در گروه آیفون های ارتباط داخلی و حافظه دار تک نما می باشد که در دو سایز 4.3 اینچ و 7 اینچ توسط شرکت تک نما طراحی و تولید می شود. در بین آیفون های تصویری ایرانی تکنما رکورد کیفیت را دارد و در صدر جدولی کیفی ترین آیفون تصویری ایرانی قرار..
0 تومان
تولید کننده: تک نما مدل: VDP-C70TM
آیفون تصویری تک نما مدل VDP-C70TM دارای صفحه نمایش لمسی بزرگ 7 اینچی و با وضوحی بالا است که دارای طراحی مدرن، صفحه کلید لمسی، امکان ارتباط بین واحدها و امکان باز کردن درب پارکینگ بدون نیاز به ریموت می باشد. از قابلیت های این دستگاه می توان به قابلیت تنظیم ملودی و صدای زنگ بازکردن جک د..
0 تومان
تولید کننده: تک نما مدل: VDP-D43
 محصولات کلاس D شرکت تک نما به لحاظ ظاهری با سایر محصولاتش متفاوت است. مدل VDP-D43 تکنما با داشتن ظاهر کاملا مستطیلی شکل یک دست خود و طراحی گوشی بزرگتر از محصول نمایی زیبا از یک آیفون تصویری ارائه کرده است. آیفون تصویری تکنما D43 کاملا سفید رنگ بوده و دارای مانیتور..
0 تومان
تولید کننده: تک نما مدل: VDP-D70
آیفون تصویری تک نما  با به کار بردن روش خاص سیم کشی و نصب، نام خود را در میان برترین ها قرار داده و با استفاده از هفت رشته سیم تا 80% در هزینه های سیم کشی صرفه جویی خواهد کرد. صفحه نمایش آیفون تصویری تکنما مدل VDP-D70M هفت اینچ است که مانیتور لمسی آن متاسفانه لمسی نیست و به ..
0 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)