منو
سبد خرید

مودم روتر ADSL

مودم روترهای شرکت Linksys قابلیت پشتیبانی همزمان از دو باند فرکانسی 2.4 و 5 گیگاهرتزی داراست که امکان داشتن تعداد کاربران بیشتر با سرعت انتقال داده بیشتر را بدون تداخل و اشغال تک باند فراهم می آورد.این مودم ها با دارا بودن پورتهای WAN می تواند نقش یک روتر بیسیم را داشته باشد. از دیگر مزایای این مودم می توان به پشتیبانی از پروتکل 802.11ac اشاره کرد، که در کنار قابلیت MIMO سرعت انتقال داده را برای کاربران به حداکثر مقدار ممکن می رساند.پورت های LAN Gigabit Ethernet قابلیت اشتراک فایل با سرعت بالا را در شبکه های داخلی فراهم می آورد.
مدل: X3500-EE
مودم روتر سری X3500 از شرکت Linksys قابلیت پشتیبانی همزمان از دو باند فرکانسی 2.4 و 5 گیگاهرتزی را داراست که امکان برقراری ارتباط با تعداد کاربر و سرعت انتقال داده بیشتر را بدون تداخل و اشغال تک باند فرکانسی فراهم می آورد. این مودم ها از طریق یک پورت WAN می توانند نقش یک روتر بیسیم را ایفا کنند. ا..
0 تومان
مدل: X1000
مودم روتر سری X1000  از شرکت Linksys قابلیت ارسال دیتا با سرعت حداکثر 300 مگابیت بر ثانیه را دارد. این مودم از طریق یک پورت WAN می تواند نقش یک روتر بیسیم را ایفا کند. چهار پورت Fast Ethernet این مودم در کنار پشتیبانی از پروتکل بیسیم 802.11n آن را به انتخابی مناسب برای ایجاد شبکه کوچک سیمی و ..
0 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)