منو
سبد خرید

رک دیواری

هنگامی که صحبت از نصب تجهیزات شبکه، قفسه های سرور، قفسه های سرور، کابینت ها و سایر سخت افزارها به میان می آید فضای مورد نیاز برای نصب این تجهیزات به مهمترین موضوع تبدیل می شود. 

رک دیواری علاوه بر محافظت از تجهیزات شبکه در برابر عوامل محیطی و ضربات مکانیکی، فضای باز اتاق را برای شما نگه می دارد. در واقع وقتی صحبت از جاسازی تجهیزات شبکه در داخل یک رک  میشود اول از همه نگاه ها به سمت استفاده از رک ایستاده می رود ولی نکته مهم اینجاست همیشه رک ایستاده گزینه مناسبی نمی باشد. چرا که فضای کف اتاق شما رو اشغال می کند. به طور مثال در فضای یک اتاق کوچک، یا مثلا در بیمارستان، قاعدتا فضای کف برای چیدمان مهم می شود. لذا در چنین شرایطی استفاده از رک دیواری بسیاری از مشکلات کم بود جا را برطرف می سازد.

این محصول در ابعاد مختلفی ساخته می شوند. معمولا در ارتفاع 5 ,6 ,7 ,9 یونیت و عمق بین 32 تا 60 سانتی متر ساخته می شوند. لازم به ذکر است که هر یونیت 4.5 سانتی متر بوده که نشان دهنده فاصله کف تا سقف آن می باشد.
 

در هنگام خرید رک دیواری دقت شود که :

 

  • چه فضایی برای جاسازی تجهیزات شبکه لازم دارید.
  • دوره زمانی بازرسی و دستیابی به تجهیزات شبکه چه مدت می باشد.
  • محلی که این محصول نصب میگردد در چه ارتفاعی قرار داده میشود.
  • آیا قصد دارید داخل رک دیده شود ؟ ( استفاده از درب شیشه ای )
  • چه کسانی می تواند به تجهیزات داخل آن دسترسی داشته باشند؟ (استفاده از درب قفل دار)


از جمله کاربرد دیگر رک دیواری استفاده از آنها در مکان هایی مثل بیمارستان ها برای تفکیک شبکه هر طبقه می باشد . از دیگر ویژگی های آنها می توان وزن کمتر و نصب راحت تر و حمل و نقل آسان تر اشاره کرد.

تولید کننده: کبیر صنعت یزد مدل: KS-1260-B
رک دیواری 12 یونیت عمق 60 همراه با فن و پاور ماژول، 20 عدد پیچ و مهره، قفل طرح ریتال و سینی ثابت ارائه می گردد.  مشخصات رک دیواری 12 یونیت عمق 60 با درب جانبیاستاندارد 19 اینچ درب جلو شیشه ای با فریم فلزی همراه با قفل سوئیچی درب های طرفین بازشو همراه با قفل سوئیچی دارا..
0 تومان
مدل: KS-650-B
رک دیواری 6 یونیت با عمق 50 سانتی میتر می باشد. ویژگی جالب این محصول داشتن تهویه روی بدنه برای انتقال حرارت فضای داخلی به خارج می باشد. عمق 50 سانتی متری این محصول کمک بسیاری به نصاب کار برای جاسازی ادوات شبکه در داخل آن را میکند.    سایر ویژگی های رک دیواری 6 یونیت با عمق 50 :د..
0 تومان
مدل: KS-745-DFB
از مهمترین ویژگی این رک دیواری میتوان به درب جانبی آن اشاره کرد.   سایر ویژگی های رک دیواری 7 یونیت با عمق 45 :استاندارد 19 اینچ رنگ الکترواستاتیک (کرم / مشکی) درب جلو شیشه ای با فریم فلزی همراه با قفل سوئیچی درب طرفین بازشو همراه با قفل سوئیچی دارای شبکه تهویه بر روی پ..
1,160,000 تومان
مدل: KS-960-DFB
این رک دیواری با فن و پاورماژول 2 پورت و کلید ارائه میگردد.   ابعاد و اندازه رک دیواری 9 یونیت با عمق 60ارتفاع : 46 سانتی متر عمق : 60 سانتی متر عرض : 57 سانتی متر ..
0 تومان
مدل: KS-36-m
رک محفظه ای است که سرور یا متعلقات شبکه مانند سوییچ، روتر، مودم و ... در آن قرار می گیرد.مینی رک (رک DVR) نوعی از رک های دیواری می باشد که دارای ابعاد کوچکتری نسبت به سایر رک ها می باشد.این مینی رک قابل استفاده برای سوییچ های 4پورت.8پورت و DVR چهار کانال و 8 کانال می باشد.  مشخصات ..
360,000 تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)