منو
سبد خرید

قیچی کابل بری

عموما برای نصب اتصالات کابل (سرکابل و مفصل) لازم است در ابتدا مقداری از کابل بریده شود.

برای برش کابل، راهکارهای متعددی وجود دارد. به طور مثال می توان از کمان اره استفاده کرد. البته این کار مستلزم صرف انرژی بسیار و زمان طولانی می باشد که همین امر موجب خسته شدن نصاب کار در همان ابتدای کار می باشد. 

امروزه ابزار بسیار مفیدی تحت نام قیچی کابل بری در انواع مختلف به بازار عرضه شده است که به کمک آن می توان کابل ها در انواع و سایزهای مختلف را برش داد. 

 

نکات مهم برای خرید قیچی کابل بری :

  • قطر کابل 
  • نوع کابل از لحاظ آرموردار بودن یا بدون آرمور دار بودن
  • جنس هادی کابل (مسی/ آلومینیومی/ ACSR)

 

انواع قیچی کابل بری 

 

با این سریع از قیچی ها میتوان سیم هایی با قطر کم و زیاد (بیشتر از 5 سانت) را به راحتی به صورت دستی برید.

برای بریدن کابل ها با قطرهای متفاوت مسی و آلومینیومی با پوشش ها و مدل های مختلف میتوان از کابل بر های هیدرولیک دستی استفاده کرد که این قیچی ها با تبدیل انرژی مکانیکی که شما به آن وارد میکنید به انرژی هیدرولیکی آن را به نحوی تشدید میکند و منجلب به راحتی کار شما میشود.

این قیچی ها نیروی برق را به راحتی به هیدرولیکی تبدیل میکنند و کابل های آلومینیومی و مسی با قطر ها و مدل های متنوع را برش میدهند . این قیچی ها راحتی و سرعت را برای شما به همراه دارند.

این قیچی ها با مکتنیزم دنده ای خود برای بریدن انواع کابل های آلومینیومی و مسی مورد استفاده قرار میگیرد.

 

در بازار، مدل‌ها و برندهای مختلفی از قیچی کابل وجود دارد که هر کدام ویژگی‌ها و مزایای خود را دارند. این ابزار برای کسانی که در زمینه‌های مرتبط با کابل‌ها، شبکه‌ها و برق فعالیت می‌کنند، بسیار حیاتی و کاربردی هستند.

نمایش 1 تا 12 از 61 (6 صفحه)