منو
سبد خرید

مولتی متر جیبی

مولتی متر جیبی مدل Multimetrix - DMM12
2 الی 3 روز دیگر
تولید کننده: Multimetrix مدل: DMM12
مولتی متر دیجیتال صنعتی مدل DMM12 محصول شرکت Multimetrix فرانسه یکی از زیر مجموعه های گروه CHAUVIN ARNOUXدارای گواهینامه اتحادیه اروپا CE CERTIFICATE می باشد.مشخصات مولتی متر جیبی Multimetrix DMM12:  مقاوم در برابر ضربه و ضد بخار و گرد و خاک(IP67) حالت اندازه گیری : A..
0 تومان
مولتی متر جیبی مدل Multimetrix - DMM13
2 الی 3 روز دیگر
تولید کننده: Multimetrix مدل: DMM13
مولتی متر جیبی دیجیتال مدل DMM13 محصول شرکت Multimetrix فرانسه یکی از زیر مجموعه های گروهCHAUVIN ARNOUXدارای گواهینامه اتحادیه اروپا CE CERTIFICATE می باشد.  مشخصات فنی مولتی متر جیبی مدل DMM13 :  مقاوم در برابر ضربه و ضد بخار و گرد و خاک(IP67) حالت اندازه گیری : ..
0 تومان
تولید کننده: Multimetrix مدل: DMM16
مولتی متر دیجیتال صنعتی مدل DMM16 محصول شرکت Multimetrix فرانسه یکی از زیر مجموعه های گروه CHAUVIN ARNOUX دارای گواهینامه اتحادیه اروپا CE CERTIFICATE می باشد.  مشخصات فنی مولتی متر جیبی مدل DMM16 :  مقاوم در برابر ضربه و ضد بخار و گرد و خاک(IP67) حالت اندازه..
3,200,000 تومان
تولید کننده: HoldPeak مدل: HoldPeak-39C
این مولتی متر مچی برای اولین بار در تاریخ صنعت کشور به بازار عرضه می شود. قابلیت بسته شدن روی مچ،موجب صرفه جویی در فضا و سرعت عمل می گردد.همچنین در کاربردهایی که کار به صورت ایستاده و در چندین محل مختلف انجام می گیرد , به دلیل حمل ساده روی مچ دست و وجود ریل نگهدارنده پروب ,کار به سادگی انجام می پذیر..
1,608,430 تومان
تولید کننده: KYORITSU مدل: Kew-1018H
مولتی متر دیجیتال مدل Kew-1018H محصول شرکت کیوریتسو ژاپن می باشد. شما می توانید از این مولتی متر دیجیتال برای اندازه گیری ولتاژ AC و DC با استفاده از روش AVG استفاده کنید و همچنین برای سایر پارامترهای مهم قابل اندازه گیری می باشد. با توجه به ابعاد بسیار کوچک این مولتی متر می توان از آن در تابلوسا..
960,000 تومان
تولید کننده: KYORITSU مدل: Kew-1018
مولتی متر دیجیتال مدل Kew-1018 محصول شرکت کیوریتسو ژاپن می باشد. شما می توانید از این مولتی متر دیجیتال برای اندازه گیری ولتاژ AC و DC با استفاده از روش AVG استفاده کنید و همچنین برای سایر پارامترهای مهم قابل اندازه گیری می باشد و با توجه به ابعاد بسیار کوچک این مولتی متر می توان از آن در تابلوسازی ..
1,440,000 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)