منو
سبد خرید

تستر کلید جریان نشتی

تولید کننده: TES مدل: 1900
RCD (مخفف Residual-Current Device) یا RCCB( مخفف Residual-Current Circuit Breaker ) یا همان کلید محافظ جان، نوعی کلید است که با مقایسه ی جریان سیم‌های رفت و برگشت، در صورتی که اختلافی بین جریان رفت و برگشت وجود داشته باشد مدار را قطع می‌کند. در حالت ..
6,450,000 تومان
تولید کننده: Multimetrix مدل: RCD 501
برای تضمین امنیت در تأسیسات برق خانگی یا صنعتی، یکی از اصول اساسی وجود یک الکترود زمین است. اگر هیچ الکترود زمین وجود نداشته باشد، ممکن است خطر جانی داشته باشد و به تاسیسات برقی آسیب برساند. هنگامی که یک محوطه به اندازه کافی بزرگ، برای قراردادن الکترودها( رادها) در دسترس باشد، شما باید اندازه گ..
7,255,040 تومان
تستر کلید نشتی جریان - BSH 1859
2 الی 3 روز دیگر
تولید کننده: BSH مدل: BSH-1859
تستر کلیدنشتی جریان BSH-1859 یک محصول تولید داخل می باشد و وسیله ای کاملا مناسب برای مهندسین ناظر و مجریان برق بوده تا نسبت به عملکرد صحیح کلید محافظت در برابر جریان نشتی و تست اتصال ارت در پریزها اطمینان حاصل کنند. ویژگی های تستر کلید نشتی جریانتست عملکرد کلید محافظت در برابر جریا..
126,000 تومان
تولید کننده: BSH مدل: BSH-7381
تستر کلید نشتی جریان BSH-7381 یک محصول تولید داخل بوده که قابل استفاده جهت بررسی اتصالات سیم بندی پریز برق و همچنین آزمودن عملکرد کلید RCD (کلید حفاظت در برابر جریان نشتی ) و پیوستگی سیم ارت روشنایی و همبندی است. یکی از از مزایای استفاده از این تستر بالا بردن سرعت عمل در آزمودن و بازرسی بدون نیاز ب..
400,000 تومان
تولید کننده: Multimetrix مدل: VT 11
تستر کلید جریان RCD مولتی متریكس مدل VT11، دستگاهی است که جهت تشخیص اشكالات كلید جریان نشتی و نیز جهت تست عدم اتصال سیم ارت به پریز و جابجایی یا قطع اتصال سیم ارت، فاز و نول مورد استفاده قرار میگرد. تستر کلید جریان RCD ابزاری بسیار مفید جهت استفاده برای مهندسین و ت..
303,892 تومان
تولید کننده: Multimetrix مدل: VT 35
>تستر کلیدنشتی جریان VT 35 محصول شرکت Multimetrix فرانسه وسیله ای کاملا مناسب برای مهندسین ناظر و مجریان برق بوده تا نسبت به عملکرد صحیح کلید محافظت در برابر جریان نشتی و تست اتصال ارت در پریزها اطمینان حاصل کنند. ویژگی های تستر کلید نشتی جریان VT35تست عملکرد کلید محافظت در براب..
383,680 تومان
تولید کننده: راحت مدل: راحت
دستگاه تستر کلید نشتی جریان راحت، دستگاهی برای سنجش عملکرد کلید RCD می باشد.  عملگرهای دستگاه تستر کلید نشتی جریان راحتدو چراغ سبز روشن : ارت، فاز و نول متصل می باشد و فاز در طرف راست پریز و نول در طرف چپ قرار دارد و میتوان با فشردن شاسی عملکرد کلید RCD را با جریان نشتی 30 م..
160,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)