منو
سبد خرید

آیفون

آیفون یا دربازکن


یکی از ملزومات اساسی برای هر ساختمان اعم از تجاری، مسکونی، آموزشی و غیره درب بازکن است که به نام آیفون نیز شناخته میشود. نکته جالب توجه درباره این نام گذاری این است که آیفون در واقع نام یک برند ژاپنی است که در مینه تولید درب باز کن از سال 1948 میلادی فعالیت میکند و سابقه بسیار طولانی در این زمینه دارد.

امروزه صنعت آیفون و درب بازکن های صوتی و تصویری به سرعت در حال پیشرفت است، از سیستم های دیجیتال و کدینگ گرفته تا تکنولوژی های بر پایه آی پی، استفاده از سیستم های بی سیم برای ارتباط گوشی و دم ری تا آخرین تغییرات که مربوط به استفاده از درب باز کن در مجموعه سیستم خانه هوشمند میشود. نکته حائز اهمیت در این میان این است که درب باز کن های کنونی صرفا وسیله ای برای باز کردن در نیستند  بلکه جزئی از طراحی دکوراسیون داخلی منزل به حساب می‌آیند و تولید کنندگان این عرصه نیز با آگاهی از این مسئله اقدام به طراحی محصولات در طرح و رنگ های مختلف میکنند تا هر چه بیشتر جواب گوی سلیقه مشتریانی باشند که به سرعت تغییر پیدا میکند.

به طور کلی صنعت درب باز کن شامل مواردی از جمله گوشی های صوتی و تصویری ، سیستم های ارتباط داخلی صوتی، سیستم های کدینگ و دیجیتال، سیستم های آی پی بیس ، سیستم های مبتنی بر پروتکل های بدون سیم و سیستم های هوشمند می‌شود.