منو
سبد خرید

جستجو - اسکنر

شرایط جستجو:

محصولات موجود در شرایط جستجو

تولید کننده: UNI-T مدل: UT-387B
اسکنرهای دیواری سری UT387 ابزارهای عالی هستند که برای بخش ساخت و ساز و بهسازی خانه طراحی شده اند. این اسکنرها می توانند اشیاء پنهان در پشت دیوارها مانند فلزات، سیم های برق زنده و چوب را اسکن کنند.  مشخصات فنی اسکنر داخل دیوار مدل UT-387B ساخت UNI-T فلزات آهنی 80 م..
3,400,000 تومان
تولید کننده: UNI-T مدل: UT-387D
اسکنر دیواری جدید سری UT387 UNI-T شما را قادر می سازد سیم برق، اشیاء فلزی، تیرهای چوبی را به دقت تشخیص دهید. اسکنرهای دیواری جدید و بهبود یافته ابزار عالی برای تکمیل داخلی، بازسازی، نصب مبلمان، کفپوش، نصب لوله و ساخت و ساز ساختمان هستند. مشخصات فنی اسکنر داخل دیوار مدل UT-387D ساخت..
3,600,000 تومان
تولید کننده: WINTAC مدل: WT-55A
از این ردیاب می توان برای تشخیص فلزات (آهن و فلزات غیر آهنی)، تیرهای چوبی و کابل ها و سیم های برق قرارگرفته در دیوار، سقف و کف استفاده کرد که از جنس بتن، کاشی و سرامیک، پنل چوبی و … ساخته شده باشند. مشخصات فنی اسکنر داخل دیوار مدل WT-55A ساخت WINTAC ردیابی آرماتور، فلزات..
0 تومان
تولید کننده: WINTAC مدل: WT-3121
اندازه گیری تابش از طریق اسکنر رادیشین مدل WT-55A می تواند تست تشعشع میدان الکتریکی و انتشار میدان مغناطیسی را برای رسیدن به نتیجه آزمایش بهینه کمک کند. از این دستگاه برای آزمایش وضعیت تابش الکترومغناطیسی در داخل و خارج از خانه استفاده می شود. مجهز به سنسور تشعشع الکترومغناطیسی داخلی است که می ..
0 تومان
تولید کننده: METREL مدل: MI 3152H Eurotest 2.5KV
مولتی فانکشن MI 3152H EurotestXC 2.5 کیلو ولت ابزاری از نسل جدید ابزارهای اندازه گیری چند منظوره مترل است. عملکردهای شناخته شده از قبل مانند تست ایمنی کامل نصب مطابق با IEC/EN 61557 و تست AUTO SEQUENCE سیستم های ارت TN و TT که با اندازه گیری مقاومت عایق با ولتاژ تست تا 2.5 کیلو ولت گسترش یافته است ت..
0 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)