بازنشانی
سازندگان
رنگ کلید و پریز

دلند

دلند
یکی از تجهیزات بسیار مهم و ضروری در هر ساختمانی که ساخته می شود , کلید و پریز می باشد. هر کلید و پریز از دو بخش اصلی مکانیزم و قاب بیرونی تشکیل شده و در کنار قسمت میانی آن یک مجموعه کامل را ایجاد می کنند.
در گذشته شرکت های مختلف علی الخصوص ایرانی ذوق و سلیقه ی چندانی رو در ساخت رنگ های مختلف کلید و پریز به خرج نمیدادند و غالبا در رنگ سفید و نهایتا کرم محصولات خود را به بازار عرضه می کردند. اما امروزه با توجه به افزایش شبکه های تلویزیونی و سایت های اینترنتی مختلف در زمینه  زیبایی و طراحی , تولید رنگ های و طرح ها و شکل های مختلف برای افزایش جذابیت در دستور کار آنها قرار گرفته شده است.
همان طور که گفته شد برندهای مطرح کلید و پریز ایرانی و خارجی محصولات خود را در طرح ها و رنگ های مختلف برای افزایش زیباسازی محیطی که در آن به کار می روند و بهبود هماهنگی بیشتر با وسایلی همچون مبلمان و فرش و رنگ دیوار و ... به بازار عرضه می کنند.

کلید و پریز دلند الکتریک یکی از قدیمی ترین و بهترین کارخانجات ایرانی در زمینه تولید انواع کلید و پریز در مدل های مختلف و باکیفیت بالا در کنار رنگ های زیبا و جذاب می باشد.البته مدل آسا دلند و رنگ سفید آن پرفروش ترین و رایج ترین محصول تولید شده این برند می باشد که محصولی عامه پسندتر برای مشتری می باشد. 

با توجه به در ارتباط بودن کلید و پریز ها با برق ساختمان , قطعا رعایت نکات ایمنی و ساختار استاندارد برای آنها از نکات ضروری تولید این محصول می باشد و محصولات دلند حتما این نکات را در محصولات تولیدی خودشان به کار می برند.
شرکت دلند این محصولات رو در مجموعه ای که دارای بخش های آزمایشگاه و مونتاژ و واحد قالب سازی و طراحی و ... می باشد تولید می کند.
محصولات دلند با نام های آسا , آریا , رایان , کلید و پریز بارانی , مدل سیلور به بازار عرضه می گردد و شما می توانید محصولات دلند رو با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی فازنول تهیه بفرمایید.
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
 شرکت های مختلف تولیدکننده کلید و پریز همواره سعی در تولید محصولات جدید با طرح و رنگ های مختلف ..
9,400 تومان