منو
سبد خرید

دلند

یکی از مهم ترین تجهیزاتی که در فرایند ساخت یک مجتمع مسکونی , اداری , تجاری , هتل ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد کلید و پریز می باشد . به همین دلیل شرکت های معتبر ایرانی طی سالیان متمادی با تکیه بر دانش و تکنولوژی داخلی , اقدام به تولید محصولات با کیفیت و بادوام در صنعت کلید و پریز کرده اند . با توجه به زیبایی و تنوع محصولات تولید شده برندهای مختلف ایرانی , بحث صادرات کلید و پریز ایرانی به کشورهای خارجی به خصوص کشورهای عربی خلیج فارس مورد توجه قرار گرفته است.
به کار بردن کلید و پریز با رنگ های متنوع و زیبا می تواند نقش بسیار مهمی را در افزایش زیبایی و ایجاد هماهنگی بیشتر بین وسایل داخلی با هم را داشته باشد. چرا که قطعا توجه به طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان می تواند در جلوه دادن زیبایی وسایل به کار رفته مثل مبلمان و فرش و حتی رنگ دیوار و سرامیک کف و ... بسیار مهم باشد و شما می توانید با انتخاب کلید و پریز مناسب بدون نیاز به اجرای تغییرات وسیع و سخت به نتیجه دلخداه خود برسید.

 

انواع کلید و پریز

 

کلید و پریز به 2 دسته زیر تقسیم می شوند :

 

  1. مدل روکار

  2. مدل توکار
     

کلید و پریز روکار : کلید و پریز روکار معمولا زیبایی قابل توجهی ندارند و دارای تنوع بسیار کمی می باشند. ضمن اینکه به دلیل مقاومت بیشتری که از لحاظ ساختار نسبت به مدل توکار دارند بیشتر در کارگاه های صنعتی و سوله و انبار و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
کلید و پریز توکار : معمولا در فضای داخلی ساختمان های مختلف مسکونی و تجاری و مال های بزرگ  و ... از کلید و پریز توکار استفاده می شود . برندهای معتبر و با سابقه ایرانی مثل کلید و پریز دلند , محصولات زیبایی را در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می کنند.

 

معرفی کلید و پریز دلند

 

همان طور که در ابتدای این متن اشاره کردیم صنعت کلید و پریز به لحاظ اهمیت کاربردی محصولات آن , جایگاه ویژه ای در صنعت برق پیدا کرده است. شرکت دلند از دیر باز یکی از بهترین و معتبرترین شرکت ها در زمینه تولید کلید و پریز می باشد. 
کلید و پریز دلند به دلیل استفاده از مواد با کیفیت در ساخت آن , از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . همین امر موجب شده تا سازندگان ساختمان از این محصولات استفاده کنند. البته در کنار کیفیت بالای محصولات , قیمت کلید و پریز دلند نیز بسیار مناسب می باشد و قطعا می تواند نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند.

قطعا در کنار کیفیت محصولات تولید شده و قیمت مناسب آنها , ارایه کلید و پریز با طرح ها و رنگ های متفاوت می تواند اعتبار بیشتری به محصولات یک برند بدهد و حتی قابلیت رقابت با کلید و پریز های خارجی را پیدا می کنند.
با توجه به ارتباط مستقیم کلید و پریز با برق , رعایت استانداردهای لازم در تولید این محصولات بسیار مهم می باشد . چرا که قطعا استفاده از محصولات بی کیفیت می تواند منجر به اتصالی و آتش سوزی و خطرات بیشتری شود. شما در هنگام خرید کلید و پریز دلند از این بابت خیالتان کاملا راحت خواهد بود چرا که قطعا تمام نکات ایمنی در کلید و پریز دلند رعایت شده است.

  

معرفی انواع کلید و پریز دلند
 

مدل آسا : یکی از پرطرفدارترین و مشتری پسندترین محصولات تولید شده  , کلید و پریز دلند مدل آسا می باشد که به دلیل جنس بدنه مقاوم و طراحی استانداردی که دارد مورد توجه بسیاری از سازندگان ساختمان قرار می گیرد. این مدل در رنگ های سفید و کرم در بازار موجود می باشد.کلید و پریز دلند دارای مدل های رایان , آریا , سیلور هم می باشد که در آینده بیشتر در مورد این مدل ها خدمت شما عرض خواهیم کرد.

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)