منو
سبد خرید

لوله ستون

لوله ستون برای افزایش طول چراغ های حیاطی و محیطی از 60 سانتی متر تا 2 متر کاربرد دارد و علاوه بر کمک به پخش نور بهتر در زیبایی چراغ و محیط (حیاط، باغ، سردر ساختمان ها و...) تاثیر بسزایی دارد.

تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: ani - 1m
لوله ستونی 1 متری مناسب نصب چراغ حیاطی با ارتفاع 100 سانتی متر در محوطه های باز (پارک، حیاط، باغ و...) به وسیله پایه های چمنی می باشد. این لوله ها از جنس آلمینیوم دایکاست بوده و ساخته شده توسط شرکت آنی نور گستر شفق می باشد. ..
0 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: ani - 1/5m
لوله ستونی 1/5 متری مناسب نصب چراغ حیاطی با ارتفاع 150 سانتی متر در محوطه های باز (پارک، حیاط، باغ و...) به وسیله پایه های چمنی می باشد. این لوله ها از جنس آلمینیوم دایکاست بوده و ساخته شده توسط شرکت آنی نور گستر شفق می باشد. ..
0 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: ani - 2m
لوله ستونی 2 متری مناسب نصب چراغ حیاطی با ارتفاع 200 سانتی متر در محوطه های باز (پارک، حیاط، باغ و...) به وسیله پایه های چمنی می باشد. این لوله ها از جنس آلمینیوم دایکاست بوده و ساخته شده توسط شرکت آنی نور گستر شفق می باشد. ..
0 تومان
لوله ستونی 60 سانتی متری چراغ حیاطی
ناموجود
مدل: Other
لوله ستونی 60 سانتی مناسب نصب چراغ حیاطی با ارتفاع 60 سانتی متری در محوطه های باز (پارک، حیاط، باغ و...) به وسیله پایه های چمنی می باشد. ..
0 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)