منو
سبد خرید

منبع تغذیه سوییچینگ

برای تغذیه سیستم های اتوماسیون و کنترل که معمولا نیاز به تغذیه DC دارند و معمولا در سطوح ولتاژی 12 و 24 و 48 ولت عمل می کنند، باید از منبع تغذیه استفاده کنیم. در واقع در هر سیستم صنعتی استفاده از منابع تغذیه امری اجتناب پذیر است. 

تولید کننده: GOODWILL مدل: PSP405
منبع تغذیه سری PSP یک منبع تغذیه سوئیچینگ DC با توان 200 وات تک خروجی است. OVL، OCL، OTP، و OPL از سری PSP و بارهای آن در برابر شرایط غیرمنتظره محافظت می کنند. سری PSP دارای یک پنل LCD بزرگ برای نمایش خروجی و پارامتر به طور همزمان و یک ویژگی قفل کلید برای جلوگیری از تغییر تنظیمات است. سری PSP برای ک..
0 تومان
تولید کننده: GOODWILL مدل: PSP-603
Instek PSP-603 منبع تغذیه DC سوئیچینگ قابل برنامه ریزی، تک خروجی، 200 وات است. OVP، OCP، OTP و OPP از PSP-603 و بارهای آن در برابر شرایط غیرمنتظره محافظت می کنند.  منبع تغذیه DC قابل برنامه ریزی سوئیچینگ مدل PSP-603 ساخت گودیل GW instek تایوان(تولید در چین) دارای ولتاژ 60 ولت و جریان 3/5 آمپر د..
0 تومان
تولید کننده: OJAN Electronic مدل: OSP-3010A
منبع تغذیه ی سوئیچینگ متغیر مدل OSP برای کار در حالت حداکثر توان طراحی شده اند. میزان نویز و ریپل خروجی این سری با منابع تغذیه خطی رقابت می نماید و دارای راندمان بالاتر از 90% می باشند. منبع تغذیه ی مدل OSP-303 دارای ولتاژ متغیر 0-30 ولت و جریان ماکزیمم به ترتیب 10 آمپر می باشند. در مدل&nb..
30,000,000 تومان
تولید کننده: OJAN Electronic مدل: OSP-303
منبع تغذیه ی سوئیچینگ متغیر مدل OSP برای کار در حالت حداکثر توان طراحی شده اند. میزان نویز و ریپل خروجی این سری با منابع تغذیه خطی رقابت می نماید و دارای راندمان بالاتر از 90% می باشند. منبع تغذیه ی مدل OSP-303 دارای ولتاژ متغیر 0-30 ولت و جریان ماکزیمم به ترتیب 3آمپر می باشند. مشخ..
8,500,000 تومان
تولید کننده: OJAN Electronic مدل: OSP-305
منبع تغذیه ی سوئیچینگ متغیر مدل OSP برای کار در حالت حداکثر توان طراحی شده اند. میزان نویز و ریپل خروجی این سری با منابع تغذیه خطی رقابت می نماید و دارای راندمان بالاتر از 90% می باشند. منبع تغذیه ی مدل OSP-303 دارای ولتاژ متغیر 0-30 ولت و جریان ماکزیمم به ترتیب 5 آمپر می باشند. مش..
14,500,000 تومان
تولید کننده: OJAN Electronic مدل: OSP-4001
منبع تغذیه ی سوئیچینگ متغیر مدل OSP برای کار در حالت حداکثر توان طراحی شده اند. میزان نویز و ریپل خروجی این سری با منابع تغذیه خطی رقابت می نماید و دارای راندمان بالاتر از 90% می باشند. منبع تغذیه ی مدل OPS-4001 دارای ولتاژ متغیر 0-400 ولت و جریان ماکزیمم 1 آمپر می باشد. مشخصات فنی..
40,000,000 تومان
مدل: STEP-PS/1AC/24DC/0.5
در هر سیستم صنعتی استفاده از منابع تغذیه امری اجتناب ناپذیر است. فونیکس کنتاکت با طراحی منحصر به فرد در زمینه منابع تغذیه بطور خاص به این موضوع پرداخته است. این منابع بیشتر قابلیت های منابع تغذیه QUINT را دارا می باشند و تفاوت شان در محدوده ولتاژ یا جریان خروجی آن ها می باشد، ضمن اینکه این منابع برا..
0 تومان
مدل: STEP-PS/1AC/24DC/0.75
در هر سیستم صنعتی استفاده از منابع تغذیه امری اجتناب ناپذیر است. فونیکس کنتاکت با طراحی منحصر به فرد در زمینه منابع تغذیه بطور خاص به این موضوع پرداخته است. این منابع بیشتر قابلیت های منابع تغذیه QUINT را دارا می باشند و تفاوت شان در محدوده ولتاژ یا جریان خروجی آن ها می باشد.ضمن اینکه این من..
0 تومان
مدل: UNO-PS/1AC/24DC/30W
در هر سیستم صنعتی استفاده از منابع تغذیه امری اجتناب ناپذیر است. فونیکس کنتاکت با طراحی منحصر به فرد در زمینه منابع تغذیه بطور خاص به این موضوع پرداخته است. سری جدید منابع تغذیه فونیکس کنتاکت با نام UNO POWER ضمن ارايه بالاترین کارایی تمامی نیازهای صنعتی استاندارد را برآورده می کند. طراحی Co..
0 تومان
مدل: STEP-PS/1AC/24DC/1.75
در هر سیستم صنعتی استفاده از منابع تغذیه امری اجتناب ناپذیر است. فونیکس کنتاکت با طراحی منحصر به فرد در زمینه منابع تغذیه بطور خاص به این موضوع پرداخته است. این منابع بیشتر قابلیت های منابع تغذیه QUINT را دارا می باشند و تفاوت شان در محدوده ولتاژ یا جریان خروجی آن ها می باشد.ضمن اینکه این من..
0 تومان
مدل: TRIO-PS/1AC/24DC/10
در هر سیستم صنعتی استفاده از منابع تغذیه امری اجتناب ناپذیر است. فونیکس کنتاکت با طراحی منحصر به فرد در زمینه منابع تغذیه بطور خاص به این موضوع پرداخته است. منابع تغذیه سری TRIO فونیکس کنتاکت جهت کاربردهای رایج صنعتی با ورودی AC استفاده می‌گردد. این منبع تغذیه قابلیت دریافت ور..
0 تومان
مدل: UNO-PS/1AC/24DC/240W
در هر سیستم صنعتی استفاده از منابع تغذیه امری اجتناب ناپذیر است. فونیکس کنتاکت با طراحی منحصر به فرد در زمینه منابع تغذیه بطور خاص به این موضوع پرداخته است. سری جدید منابع تغذیه فونیکس کنتاکت با نام UNO POWER ضمن ارايه بالاترین کارایی  تمامی نیازهای صنعتی استاندارد را برآورده می کند. طر..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 37 (4 صفحه)