منو
سبد خرید

منبع تغذیه سوییچینگ

برای تغذیه سیستم های اتوماسیون و کنترل که معمولا نیاز به تغذیه DC دارند و معمولا در سطوح ولتاژی 12 و 24 و 48 ولت عمل می کنند، باید از منبع تغذیه استفاده کنیم. در واقع در هر سیستم صنعتی استفاده از منابع تغذیه امری اجتناب پذیر است. 

تولید کننده: GOODWILL مدل: PSP405
منبع تغذیه سری PSP یک منبع تغذیه سوئیچینگ DC با توان 200 وات تک خروجی است. OVL، OCL، OTP، و OPL از سری PSP و بارهای آن در برابر شرایط غیرمنتظره محافظت می کنند. سری PSP دارای یک پنل LCD بزرگ برای نمایش خروجی و پارامتر به طور همزمان و یک ویژگی قفل کلید برای جلوگیری از تغییر تنظیمات است. سری PSP برای ک..
0 تومان
تولید کننده: GOODWILL مدل: PSP-603
Instek PSP-603 منبع تغذیه DC سوئیچینگ قابل برنامه ریزی، تک خروجی، 200 وات است. OVP، OCP، OTP و OPP از PSP-603 و بارهای آن در برابر شرایط غیرمنتظره محافظت می کنند.  منبع تغذیه DC قابل برنامه ریزی سوئیچینگ مدل PSP-603 ساخت گودیل GW instek تایوان(تولید در چین) دارای ولتاژ 60 ولت و جریان 3/5 آمپر د..
0 تومان
تولید کننده: GOODWILL مدل: PSU 20-76
سری PSU یک منبع تغذیه DC سوئیچینگ قابل برنامه ریزی تک خروجی است که محدوده توان تا 1560 وات را پوشش می دهد. این سری از محصولات شامل ده مدل با ترکیب ولتاژ نامی 6 ولت تا 600 ولت می باشد. از آنجایی که سری PSU را می توان به صورت سری برای حداکثر 2 واحد یا به صورت موازی برای حداکثر 4 واحد متصل کرد، ظرفیت ا..
0 تومان
تولید کننده: GOODWILL مدل: PSU 40-38
منبع تغذیه PSU 40-38 دارای محدوده قدرت تا 1520 وات است. PSU 40-38 را می توان برای حداکثر 2 واحد یا به صورت موازی برای حداکثر 4 واحد به هم متصل کرد. یک ویژگی بسیار مفید برای محافظت از DUT، انتخاب CV و CC است. حالت CV زمانی کار می کند که منبع تغذیه روشن است و وقتی حالت CC فعال می شود جریان پایدار می ش..
0 تومان
تولید کننده: GOODWILL مدل: PSW 30-72
GW Instek PSW30-72 یک منبع تغذیه DC سوئیچینگ قابل برنامه ریزی با چند برد تک خروجی است که محدوده توان تا 720 وات را پوشش می دهد. ویژگی چند برد اجازه می دهد تا پیکربندی انعطاف پذیر و کارآمد ولتاژ و جریان را در محدوده توان نامی تنظیم کنید. از آنجایی که GW Instek PSW30-72 را می توان به صورت سری برای حدا..
0 تومان
تولید کننده: GOODWILL مدل: PSW 30-108
GW Instek PSW30-108 یک منبع تغذیه آزمایشگاهی 1 کاناله چند برد DC قابل برنامه ریزی است. دستگاه های سری GW Instek PSW به ویژه با کارایی بالا و تنظیمات انعطاف پذیر و گزینه های کاربردی مشخص می شوند. کنترل توان انعطاف پذیر و قابل تنظیم به طور خودکار ولتاژ خروجی و جریان خروجی را تنظیم می کند تا از حداکثر ..
0 تومان
تولید کننده: OJAN Electronic مدل: OSP-3010A
منبع تغذیه ی سوئیچینگ متغیر مدل OSP برای کار در حالت حداکثر توان طراحی شده اند. میزان نویز و ریپل خروجی این سری با منابع تغذیه خطی رقابت می نماید و دارای راندمان بالاتر از 90% می باشند. منبع تغذیه ی مدل OSP-303 دارای ولتاژ متغیر 0-30 ولت و جریان ماکزیمم به ترتیب 10 آمپر می باشند. در مدل&nb..
0 تومان
تولید کننده: OJAN Electronic مدل: OSP-303
منبع تغذیه ی سوئیچینگ متغیر مدل OSP برای کار در حالت حداکثر توان طراحی شده اند. میزان نویز و ریپل خروجی این سری با منابع تغذیه خطی رقابت می نماید و دارای راندمان بالاتر از 90% می باشند. منبع تغذیه ی مدل OSP-303 دارای ولتاژ متغیر 0-30 ولت و جریان ماکزیمم به ترتیب 3آمپر می باشند. مشخ..
0 تومان
تولید کننده: OJAN Electronic مدل: OSP-305
منبع تغذیه ی سوئیچینگ متغیر مدل OSP برای کار در حالت حداکثر توان طراحی شده اند. میزان نویز و ریپل خروجی این سری با منابع تغذیه خطی رقابت می نماید و دارای راندمان بالاتر از 90% می باشند. منبع تغذیه ی مدل OSP-303 دارای ولتاژ متغیر 0-30 ولت و جریان ماکزیمم به ترتیب 5 آمپر می باشند. مش..
0 تومان
تولید کننده: OJAN Electronic مدل: OSP-4001
منبع تغذیه ی سوئیچینگ متغیر مدل OSP برای کار در حالت حداکثر توان طراحی شده اند. میزان نویز و ریپل خروجی این سری با منابع تغذیه خطی رقابت می نماید و دارای راندمان بالاتر از 90% می باشند. منبع تغذیه ی مدل OPS-4001 دارای ولتاژ متغیر 0-400 ولت و جریان ماکزیمم 1 آمپر می باشد. مشخصات فنی..
0 تومان
مدل: STEP-PS/1AC/24DC/0.5
در هر سیستم صنعتی استفاده از منابع تغذیه امری اجتناب ناپذیر است. فونیکس کنتاکت با طراحی منحصر به فرد در زمینه منابع تغذیه بطور خاص به این موضوع پرداخته است. این منابع بیشتر قابلیت های منابع تغذیه QUINT را دارا می باشند و تفاوت شان در محدوده ولتاژ یا جریان خروجی آن ها می باشد، ضمن اینکه این منابع برا..
0 تومان
مدل: STEP-PS/1AC/24DC/0.75
در هر سیستم صنعتی استفاده از منابع تغذیه امری اجتناب ناپذیر است. فونیکس کنتاکت با طراحی منحصر به فرد در زمینه منابع تغذیه بطور خاص به این موضوع پرداخته است. این منابع بیشتر قابلیت های منابع تغذیه QUINT را دارا می باشند و تفاوت شان در محدوده ولتاژ یا جریان خروجی آن ها می باشد.ضمن اینکه این من..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 37 (4 صفحه)