منو
سبد خرید

محافظ کولر گازی

در فصل بهار و تابستان به دنبال افزایش دما و گرم تر شدن هوا به خصوص در مناطق گرمسیری استان های جنوبی و شمالی کشور , برای بهبود سرمایش درون ساختمان های مختلف می توانیم کولر گازی استفاده کنیم. البته با پیشرفت تکنولوژی نسل جدید کولر گازی اسپیلیت به بازار عرضه شده است که توان بالاتر و کیفیت بهتر و البته مصرف انرژی کمتر از مزایای آنها می باشد.

 

 اهمیت استفاده از محافظ کولرگازی 

 

مشکل نوسان برق و قطع و وصل های مکرر برق مشکلاتی در مورد استفاده از وسایل برقی از جمله کولر گازی را می تواند ایجاد کند. این موضوع مخصوصا در زمان اوج مصرف برق یا زمانی که مصرف برق از حد نرمال عبور کند، می تواند منجر به آسیب دیدن وسایل برقی و یا حتی در صورت شدید بودن نوسان و تکرار مداوم این مشکل، باعث سوختن کولر گازی ما شود که می تواند خسارت مالی بسیار زیادی را به ما تحمیل کند.
قطعا برای حل این مشکل , استفاده از یک محافظ کولر گازی با کیفیت می تواند از کولرگازی شما در برابر نوسان برق محافظت کرده و این وسیله ارزشمند را که با توجه به افزایش قیمت ارز قیمت بسیار بالایی پیدا کرده را از آسیب دیدن حفظ کند.
قطعا بهترین محافظ کولر گازی , محافظی می باشد که متناسب با قدرت کولر و جریان عبوری از آن و نوع وردی وسیله شما باشد.اما معمولا در کنار محافظ کولر گازی بهتر است از کلید مینیاتوری هم برای این کار استفاده شود.
در ادامه به توضیح بیشتر در زمینه آموزش خرید محافظ کولر گازی خواهیم پرداخت. توجه کنید که معمولا محافظ کولرگازی دارای زمان تاخیر 210 تا 240 ثانیه ای می باشد.

 

انواع محافظ کولر گازی  

 

محافظ کولر گازی در مدل های متفاوتی با توجه به نوع ورودی تولید می شوند. البته مشخصات فنی آنها مشابه هم می باشد.

  1. محافظ کولر گازی سه شاخه ( 2 شاخه همراه ارت ضخیم )

  2. محافظ 2 شاخه معمولی ( غیر کتابی )

البته شرکت میکرومکس یکی از بهترین محافظ کولر گازی موجود در بازار را تولید کرده و همچنین دارای محافظ کولرگازی فول دیجیتال به عنوان نمونه ای کامل و مناسب به عنوان محافظ کولر گازی کابلی , محافظ کولر گازی اسپیلت و ... با توجه به ساختار آن هر 2 مدل محافظ 2 شاخه معمولی و سه شاخه در آن وجود دارد.
 

مشخصات فنی لازم در انتخاب محافظ کولرگازی


 معمولا حداکثر جریان قابل تحمل توسط محافظ کولر گازی تا 30 آمپر می باشد. ولتاژ برق شهری که معمولا در حد 220 ولت می باشد و با توجه به در نظر داشتن توان کولر گازی که معمولا بر حسب واحد BTU بیان می شود می توان محافظ کولر گازی مناسب را انتخاب کرد.به طور مثال کولرگازی 24000 ( توان 7کیلووات ) حداکثر جریان عبوری 12 آمپر بوده و مشکلی وجود ندارد.البته باید به این نکته توجه کرد که کولرگازی خانگی تکفاز می باشد. اما برای کولرگازی با BTU بالا یا کولرهای 3 فاز یا داکت اسپیلت و ... طبعا به محافظ های قوی تری نیاز داریم.

تولید کننده: میکرومکس مدل: F-DVP (30A)
فیوز ولتاژ یک کلید قطع کننده جریان وابسته به خطای ولتاژ می باشد که در مواقع بروز ولتاژهای مخرب چه ولتاژهای بالا و چه ولتاژهای پایین عمل کرده و با قطع برق، مصرف کننده را از آسیب دیدگی محافظت می نماید.فیوز ولتاژ میکرومکس با قدرت زیاد ( 30 آمپری ) انتخاب بسیار مناسبی برای نصب در کنار..
550,000 تومان
تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: SCR/D
محافظ ولتاژ تک فاز (32 آمپر) مدل SCR/D :محافظ ولتاژ آنالوگ تک فاز مدل SCR/D شرکت برنا الکترونیک، یک محافظ ولتاژ توان بالا می باشد که توانایی تحمل جریان تا 32 آمپر را داراست.از این دستگاه می توان برای محافظت تمامی وسایل خانگی یا تجهیزاتی مانند کولرگازی&..
507,000 تومان
تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: SDR
محافظ ولتاژ تک فاز مدل SDR شرکت برنا الکترونیک، یک محافظ ولتاژ توان بالا می باشد که توانایی تحمل جریان تا 32 آمپر را داراست. از این دستگاه می توان برای محافظت کل وسایل خانگی یا تجهیزاتی مانند کولرگازی که توان بالاتری دارند، استفاده کرد. این محافظ در واقع به نوعی یک فیوز ولتاژ می باشد که با نصب آن در..
670,000 تومان
تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: SDR/C
محافظ کولر گازی ولوازم خانگی برنا الکترونیک مدل SDR/C یک محافظ ولتاژ توان بالا با تحمل جریان 32 آمپر بوده که امکان نصب در تابلوی مینیاتوری را نیز دارد. با نصب محافظ SDR/C برنا دیگر نیاز نیست برای لوازم خانگی یا کولرگازی به صورت جداگانه محافظ ولتاژ خریداری نمایید چرا که این محافظ به تنهایی ..
685,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: D-VP
محافظ میکروپروسسوری کولر گازی جهت کولر گازی هایی که دوشاخه معمولی (غیر کتابی) دارند استفاده می شود. زمان تاخیر این محصول به دلیل حساس بودن کولر و خسارات سنگین ناشی از نوسانات برق 210 ثانیه است که دارای زمان تاخیر طولانی تری نسبت به لوازم خانگی می باشد و این زمان غیر قابل تغییر است. این محافظ دیجیتا..
550,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: DVP-X
این محافظ جهت کولر گازی هایی که دوشاخه معمولی (غیر کتابی) دارند استفاده می شود. به دلیل حساس بودن کولر و خسارات سنگین ناشی از نوسانات برق این محافظ کولر گازی شرکت میکرومکس دارای زمان تاخیر طولانی تری نسبت به لوازم خانگی می باشد و این زمان غیر قابل تغییر است. دارای نمایشگر ولتاژ شبکه برق ، کلید قطع..
0 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: DVP-3PIN
به دلیل حساس بودن کولر و خسارات سنگین ناشی از نوسانات برق این محافظ دارای زمان تاخیر طولانی تری نسبت به لوازم خانگی می باشد و این زمان غیر قابل تغییر است. این محافظ جهت کولر گازی هایی که سیم سه شاخه(دوشاخه همراه ارت ضخیم) دارند ، استفاده می شود. این محافظ همچنین دارای نمایشگر ولتاژ شبکه برق می باش..
580,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: CSP-6600/30A
مشخصات فنی محافظ کولر گازی میکرومکس :    کامل ترین نوع محافظ جهت کولرهای گازی  خروجی آن در سه مدل می باشد , دو شاخه معمولی ، سه شاخه ارت دار و خروجی ترمینالی دارای نمایشگر ولتاژ برق شهر و LED های نمایش وضعیت و نوسانات ولتاژ و کلید قطع و وصل کلی ابعاد ..
850,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: 1LD
محافظ دیجیتال ترمینالی لوازم خانگی به همراه نمایش ولتاژ شبکه برق محافظ ولتاژ ترمینالی مخصوص کولر و لوازم خانگی و صنعتی پر مصرف این وسیله الکترونیکی به عنوان یک کلید ، در مسیر بین برق شبکه شهری با مصرف کننده های الکتریکی ، در ولتاژهای بحرانی ( بیش از 250 و کمتر از 170 ولت ) ارتباط شبکه برق را با مصرف..
550,000 تومان
محافظ دیجیتالی کولری استاندارد فیوزدار DVP-ST میکرومکس
موجود
تولید کننده: میکرومکس مدل: DVP-ST
محافظ کولر گازی فیوزدار DVP-ST یکی از جدیدترین محافظ های شرکت میکرومکس می باشد که ظاهری بسیار شیک داشته و دارای نشان استاندارد می باشد. خروجی آن فیوزدار می باشد و در صورت هرگونه اتصالی می توانید آن را رفع نموده و فیوز را تعویض نمایید. این محافظ نیز دارای نمایشگر ولتاژ شبکه برق و همچنین دارای 2 شاخه..
0 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)