منو
سبد خرید

تجهیزات ارت و حفاظت در برابر صاعقه

سه دلیل برای ایجاد سیستم زمین وجود دارد:

  1. تامین ایمنی افراد
  2. حفاظت از تجهیزات و تاسیسات در برابر تماس ناخواسته با قسمت های برق دار
  3. تامین حداکثر ایمنی ممکن در برابر اتصال های سیستم الکتریکی و صاعقه
الزامات سیستم زمین بسته به نوع کاربرد آن می تواند متفاوت باشد. به خصوص در هر سیستم الکتریکی، الزامات سیستم های زمینی که برای حفاظت در برابر صاعقه و عملکرد صحیح لوازم الکترونیکی به کار می روند، متفاوت خواهند بود.
اجرای صحیح سیستم زمین متضمن اشراف بر جزییات و الزامات محل موردنظر است. خصوصیات الکتریکی خاک، جنس هادی های زمین، نقاط اتصال و ترمینال های زمین، عواملی حائز اهمیت در طراحی سیستم زمین هستند. به همین منظور استفاده از تجهیزات استاندارد برای سیستم زمین بسیار مهم و حیاتی می باشد. 
تولید کننده: تارازنیر آداک مدل: استوانه فولاد همبندی
تجهیزات چاه ارت و همچنین سیستم توزیع برق در تاسیسات ساختمان ها دارای یک لوله فلزی است که به آن ارت باس یا استوانه فولادی گفته می شود و به طور معمول در داخل تابلو برق های تبلیغاتی و محفظه های گذرگاه برای توزیع برق محلی با جریان بالا قرار دارد. ارت باس به طور کلی عایق بندی نشده و تا می توان گفت تا حدو..
0 تومان
تولید کننده: تارازنیر آداک مدل: بست دوپارچه برنجی فورج تسمه به دیوار با پیچ استنلس استیل
یکی از انواع کلمپ هایی که به منظور اتصال تسمه به دیوار به کار برده می شود، بست برنجی دو پارچه فورج تسمه به دیوار می باشد. طبق استانداردهای مرتبط با سیستم حفاظت در برابر صاعقه کلیه هادی های به کار گرفته شده در پایانه هوایی می بایست در هر متر توسط سه بست به محل مورد نظر متصل گردد. یکی از بست هایی..
0 تومان
تولید کننده: تارازنیر آداک مدل: بست دوپارچه برنجی فورج سیم به دیوار با پیچ استنلس استیل
یکی از انواع کلمپ هایی که به منظور اتصال سیم به دیوار به کار برده می شود، بست برنجی دو پارچه فورج سیم به دیوار می باشد.  استحکام مکانیکی این بست به لیل تحمل وزن سیم بر روی دیوار  از اهمیت بالایی بر خوردار می باشد.  ..
0 تومان
تولید کننده: تارازنیر آداک مدل: بست همبندی لوله فلزی
بست همبندی لوله فلزی قابل استفاده برای همبند سازی :لوله های آب سرد و گرم لوله های فلزی فاضلاب لوله های گاز،حرارتی مرکزی یا هر نوع لوله دیگرمزایای اجرای همبندیمطمئن ترین روش جلوگیری از برق گرفتگی ناشی از تماس غیر مستقیم حفاظت از آسیب دیدن تجهیزات الکترونیکی،مخابراتی و اتوماس..
0 تومان
تولید کننده: تارازنیر آداک مدل: دریچه بازدید
برای بازدید دوره ای و سر زدن به سیستم ارتینگ و اندازه گیری اهم چاه ارت باید به مکانی سر بزنید که این مکان می‌تواند جعبه تست ارت باشد و یا اینکه حوضچه ارت و یا دریچه بازدید چاه ارت بتنی یا پلی اتیلن باشد.انواع این دریچه در مدل و سایز های زیر قابل ارائه است: دریچه بازدید ..
0 تومان
تولید کننده: تارازنیر آداک مدل: شاخک سه تایی برنجی ماشین کاری با آبکاری کروم
..
0 تومان
تولید کننده: تارازنیر آداک مدل: شینه ارت به همراه ایزولاتور
شینه ارت، شینه نول، ارت بار یا ترمینال ارت جهت انشعاب گرفتن از خروجی چاه ارت، اتصال چند تجهیز به ارت در تابلو برق و یا همبندی ارت چند شبکه ارت مجزا به یکدیگر مورد استفاده قرار گرفته و دارای ابعاد و مشخصات سفارشی بسیاری می باشد. ابعاد کلی شینه، تعداد و قطر سوراخکاری و انشعاب، مقره و پایه و ... تماما ..
0 تومان
تولید کننده: تارازنیر آداک مدل: قالب گرافیتی ( جوش ) سیم به میله
قالب جوش یا قالب جوش کدولد در سیستم‌های ارتینگ و حفاظت کاتدیک جهت اتصال سیم‌ها به آرماتور و یا اتصال سیم‌ها به صفحه مسی و یا اتصال سیم به سیم به کار گرفته می‌شود. در مرحله نخست مقطع اتصال را مشخص کرده و سپس به طراحی و تولید قالب جوش اقدام می‌نمایند. لازم است مواد تشکیل‌ دهنده قالب جوش کدولد تحم..
0 تومان
تولید کننده: تارازنیر آداک مدل: قالب گرافیتی سه راه سیم
بهترین اتصال بین سیم مسی با دیگر اجزا مانند قالب جوش احتراقی سه راهی می باشد که بر اثر طول زمان و فرسایش این اتصال برقرار بماند زیرا  با استفاده از اتصالات دیگر در اثر فرسایش و عملیات اکسید شدن بین اتصالات جریان  به درستی انتقال نمی‌یابد. زیرا اکسید مانع از عبور جریان به طور مناسب می شود و..
378,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 30 (3 صفحه)