بازنشانی
قیمت
سازندگان
محل استفاده
تعداد Core
ولتاژ (کیلوولت)
آرمور
جنس کابلشو
سایز

سرکابل حرارتی

سرکابل حرارتی
سرکابل حرارتی جهت انواع کابل های با عایق خشک (XLPE) و کابل با عایق کاغذ آغشته به روغن، تک کور و با شیلد وایری و نواری، آرموردار و بدون آرمور، سرب دار و بدون سرب جهت نصب داخلی و هوایی استفاده می گردد.
ساختمان سرکابل حرارتی برای عایق های XLPE یه به اصطلاح عایق خشک به شرح زیر می باشد :

طراحی داخلی سرکابل حرارتی
 • نوار آب بندی :
آب بندی پایدار از طریق استفاده از چسب های گرم مخصوص و مقاوم در برابر شرایط جوی ایجاد می شود. با حرارت دادن روکش توسط متصدی نصب , عمل جمع شدگی موجب ایجاد گرما در محل و روان شدن چسب آب بندی شده و در نتیجه موجب نفوذ در منافذ و آب بندی مناسب می شود. در صورت سه کر بودن کابل , یک سه نظام قابل انقباض حرارتی جهت آب بندی مضاعف بر روی کرها و بدنه کابل نصب شده و سطحی, آب بند و مقاوم در برابر رطوبت, از کرها تا غلاف کابل ایجاد می کند.
 • روکش استرس کنترل :
به منظور کاهش فضای بین اتصالات و ایجاد عمر طولانی آنها , نسبت به تهیه روکش مخصوص با استفاده از مقاومت غیر خطی تحت کنترل و کاملا دقیق و مبتنی بر فناوری نیمه رسانای سرامیک ( اکسید روی ) اقدام شده است که این روکش در قسمت داخلی سرکابل و مفصل مورد استفاده قرار می گیرد . روکش استرس کنترل با اعمال حرارت , نرم و سازگار شده و بعد از جمع شدن کامل سطح عایق و قسمتی از گرافیت را پوشش داده و باعث عدم پراکندگی الکترون و ایجاد میدان الکتریکی یکنواخت در کابل می شود.
 • روکش عایق غیر تخریبی
ویژگی های غیر تخریبی و مقاوم در برابر اشعه UV خورشید و مقاومت دراز مدت در برابر خوردگی روکش های عایق سر کابل ها در آزمایشگاه های معتبر , آزمایش شده و به اثبات رسیده است. این دسته از نتایج حاصل عملکرد مداوم بیش از یک هزار سرکابل نصب شده در محیط های باران زا , صحرایی , سردسیر و آلودگی های صنعتی بوده و مبین این امر است که سرکابل و مفصل حرارتی شرکت پارس مفصل آسیا حتی تحت شرایط شدید عملیاتی نیز دچار مشکل نشده و از مقاومت و پایایی استثنایی در برابر عوامل جوی برخوردار است.
 • نوار زرد رنگ استرس کنترل
نوار نیمه رسانا را به آسانی و به شکل نوار چسب در سر گرافیت کابل مورد استفاده قرار می دهند. این ماده تضمین می کند که فارغ از نوع گرافیت کابل و یا روش برداشت , هیچگونه هوایی نمی تواند موجب تخلیه در محدوده های دارای تنش زیاد در سر گرافیت کابل شوند
 • کیت ارت
به منظور جلوگیری از هرگونه خوردگی ناشی از نفوذ رطوبت , سیستم های اتصال زمین در دل ماستیک آب بندی تعبیه می شوند. برای کابل های دارای شبکه نواری و یا غلاف فلزی سیستم های ارتینگ در داخل کیت ارایه می شود.

نکته بسیار مهم این است که مشخصات کیت سرکابل باید دقیقا با ساختمان کابل همخوانی داشته باشد. لذا در حین سفارش سرکابل پاسخ به سوالات زیر مهم است:
 1. داخلی یا هوایی بودن سرکابل.
 2. سایز کابلی که قرار است سرکابل بر روی آن نصب شود.
 3. رنج ولتاژ کاری
 4. نوع عایق کابل (XLPE ، آغشته به روغن و ... )
 5. نوع شیلد (وایری یا نواری) 6- آرموردار یا بدون آرموردار بودن کابل مورد نظر 
 6. جنس کابلشوی مورد نیاز (مسی- آلومینیومی- بیمتال)

شما میتوانید با استفاده از فیلترهای کنار صفحه که مطابق با سوالات فوق طراحی شده اند، انواع سرکابل حرارتی را از سایت فروشگاه اینترنتی فازنول تهیه نمایید.
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
سرکابل حرارتی داخلی الکان ایتالیا دارای تاییدیه تست ریپورت از آزمایشگاه فشارقوی شهید عباس پور ( مورد..
456,000 تومان
سرکابل حرارتی ریکم آلمان ، یکی از بهترین برندها در زمینه اتصالات کابل می باشد. تمامی محصولات ریکم در..
674,000 تومان
سرکابل حرارتی هوایی ریکم پارس جلفا، در سه رنج 25 الی 50 و 70 الی 185 و 240 الی 300 قابل ارائه می باش..
1,631,000 تومان
سرکابل حرارتی ریکم آلمان، یکی از بهترین برندها در زمینه اتصالات کابل می باشد. تمامی محصولات ریکم در ..
1,125,000 تومان
سرکابل حرارتی هوایی الکان ایتالیا مناسب برای نصب در محیط های باز می باشد. این سرکابل حرارتی دارای تا..
542,000 تومان