منو
سبد خرید

روکش حرارتی

یکی از مباحث بسیار مهم در صنعت برق در بخش انتقال و توزیع، عایق بندی تجهیزات و به خصوص سیم و کابل ها در محل اتصال، شینه ها، بوشینگ ها و ... می باشد. تکنولوژی روکش های حرارتی که به نام شرینگ حرارتی نیز شناخته می شود یکی از انواع روش های عایق کاری و آب بندی در صنعت برق می باشد. در این روش از پلیمرهای کراس لینک شده برای ساخت روکش ها استفاده می شود.در واقع تیوب های حرارتی دارای پیوندهای طویل C-H می باشند که در اثر حرارت برخی از H ها (هیدروژنها) از پیوند مولکولی جدا می گردد و در نتیجه در انتهای کار پیوند محکم C-C به وجود می آید. تصویر زیر به خوبی بیان گر این موضوع است. حالا با توجه به ضریب دی الکتریک و رسانایی ماده به کار رفته در روکش حرارتی، این روکش میتواند خاصیت عایق و یا حتی نیمه هادی داشته باشد. 

 

ساختار-روکش-حرارتی

 

بنابر این با توجه به رنج ولتاژ کاری و کاربرد، میتوان روکشهای حرارتی را به دسته های زیر تقسیم بندی کرد :

  • روکش حرارتی با دیواره نازک (روکش های رنگی)
  • روکش حرارتی با دیواره ضخیم
تولید کننده: Gala مدل: GMB
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. روکش حرارتی 24 کیلوولت GMB مناسب برای عایق کردن باسبارهای تخت و گرد و سیم های لخت جهت کاهش فاصله بین فازها به هم یا فاز به زمین میباشند. این روکش ها به صورت شاخه های 1 متری به فروش می رسد و با رنگ قرمز در بازار عر..
176,100 تومان
تولید کننده: Gala مدل: GHB
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. روکش حرارتی 36 کیلوولت GHB مناسب برای عایق کردن باسبارهای تخت و گرد و سیم های لخت جهت کاهش فاصله بین فازها به هم یا فاز به زمین میباشند. این روکش ها به صورت شاخه های 1 متری به فروش می رسد.این روکش با قدرت عایق..
340,600 تومان
تولید کننده: الکان مدل: TBMT
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می شود. روکش حرارتی TBMT پوشش عایق بسیار عالی روی باسبارها و شینه ها ایجاد می کنند. این روکش ها به صورت شاخه های 1 متری به فروش می رسد. این روکش با قدرت عایقی 19KV/mm پوشش عایق بسیار عالی برای شینه و باسبارها آلومینومی و مسی تا ولتا..
101,800 تومان
تولید کننده: الکان مدل: WAC
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.اگر روکش نهایی کابل برق صدمه دیده باشد و امکان قطع کابل وجود نداشته باشد برای عایق کاری و آب بندی محل آسیب دیده میتوان از روکش حرارتی زیپی استفاده کرد. روکش حرارتی زیپی که با نام روکش حرارتی تعمیری نیز شناخته می شوند به کمک ..
1,190,300 تومان
تولید کننده: الکان مدل: FSA
برای خرید و اطلاع از قیمت روکش حرارتی چسب دار لطفا سایز مورد نظر رو خود را از بین گزینه های در دسترس انتخاب کنید.لازم به ذکر است این روکش ها به صورت شاخه های یک متری به فروش می رسد.روکش حرارتی چسب دار که با عنوان روکش حرارتی FSA نیز در بازار شناخته می شوند عایق الکتریکی هستند که در اثر..
123,900 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: BPTM
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. روکش حرارتی BPTM با دیواره متوسط برند ریکم، مناسب برای باسبار های تخت و گرد و سیم های بدون کاور،از جنس مس و آلومینیوم جهت کاهش فاصله فاز به فاز و فاز به زمین می باشند. قدرت عایقی این روکش حرارتی 18KV/mm می..
0 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)