منو
سبد خرید

کلید و پریز برلیان سفید - ایران الکتریک

کلید و پریز برلیان سفید - ایران الکتریک
کلید و پریز برلیان سفید - ایران الکتریک
  • موجودی: در انبار
  • تولیدکننده: ایران الکتریک
  • کد محصول:: برلیان -سفید
  • وزن: 0.00kg
18,900 تومان

گزینه‌های در دسترس

کلید و پریز مدل برلیان تمام سفید شرکت ایران الکتریک دارای ظاهری ساده و مربعی شکل می باشدکه در این مدل هم قاب و هم میانی از رنگ سفید بوده که شما می توانید با توجه به زمینه رنگ دیوار، یا نوع دکوراسیون خود این کلید پریز را انتخاب نمایید.

از ویژگی های مدل برلیان شرکت ایران الکتریک می توان به این نکته اشاره کرد از آنجا که مکانیزم و قاب و میانی به صورت جداگانه تحویل داده می شود، خریدار محترم در صورت از بین رفتن میانی یا قاب یا رنگ آمیزی مجدد می تواند قاب و میانی را عوض کند و نیازی به تعویض کل کلید و پریز نمی باشد. همچنین شما در صورت نیاز به تغییر رنگ گلید و پریز می توانید قاب و میانی با رنگ های دیگر  از نوع برلیان خریداری نمایید.

 

چرا کلید و پریز رنگ سفید ایران الکتریک 

 

رنگ سفید از محبوب ترین رنگ ها است و امروزه یکی از پرکاربرد ترین و اصلی ترین رنگها در دکوراسیون داخلی به شمار می آید به طوری که استفاده از این رنگ بسیار رایج گشته است. رنگ بژ با هر رنگی تناسب داشته و با تعداد بسیاری زیادی از رنگها می تواند ست شود و کاربرد این رنگ در کنار رنگ های دیگر بسیار عملی می باشد و سادگی و شیکی را برای شما به ارمفان می آورد و از مد نمی افتد و می تواند برای هر سبک تزیینات و دکوراسیونی مناسب باشد.

 

ترکیب بندی رنگ کلید و پریز سفید ایران الکتریک با رنگ های مختلف 

 

 

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب