منو
سبد خرید

کلید و پریز برلیان سفید - ایران الکتریک

کلید و پریز برلیان سفید - ایران الکتریک
کلید و پریز برلیان سفید - ایران الکتریک
  • موجودی: در انبار
  • تولیدکننده: ایران الکتریک
  • کد محصول:: برلیان -سفید
  • وزن: 0.00kg
0 تومان

گزینه‌های در دسترس

کلید و پریز مدل برلیان تمام سفید شرکت ایران الکتریک دارای ظاهری ساده و مربعی شکل می باشدکه در این مدل هم قاب و هم میانی از رنگ سفید بوده که شما می توانید با توجه به زمینه رنگ دیوار، یا نوع دکوراسیون خود این کلید پریز را انتخاب نمایید.

از ویژگی های مدل برلیان شرکت ایران الکتریک می توان به این نکته اشاره کرد از آنجا که مکانیزم و قاب و میانی به صورت جداگانه تحویل داده می شود، خریدار محترم در صورت از بین رفتن میانی یا قاب یا رنگ آمیزی مجدد می تواند قاب و میانی را عوض کند و نیازی به تعویض کل کلید و پریز نمی باشد. همچنین شما در صورت نیاز به تغییر رنگ گلید و پریز می توانید قاب و میانی با رنگ های دیگر  از نوع برلیان خریداری نمایید.

 

چرا کلید و پریز رنگ سفید ایران الکتریک 

 

رنگ سفید از محبوب ترین رنگ ها است و امروزه یکی از پرکاربرد ترین و اصلی ترین رنگها در دکوراسیون داخلی به شمار می آید به طوری که استفاده از این رنگ بسیار رایج گشته است. رنگ بژ با هر رنگی تناسب داشته و با تعداد بسیاری زیادی از رنگها می تواند ست شود و کاربرد این رنگ در کنار رنگ های دیگر بسیار عملی می باشد و سادگی و شیکی را برای شما به ارمفان می آورد و از مد نمی افتد و می تواند برای هر سبک تزیینات و دکوراسیونی مناسب باشد.

 

کلید و پریز سفید در دکوراسیون داخلی

 

رنگ سفید بیشترین کاربرد را در دکوراسیون داخلی، مخصوصا دیوار های منازل ایفا میکند. اغلب رنگ سفید را خسته کننده میدانند اما این رنگدر کنار ترکیبات مناسب می تواند پر جنب و جوش، شیک، مدرن و یا مینیمال باشد.

 

ترکیب رنگ کلید و پریز سفید در دکوراسیون داخلی

 

کلید و پریز های سفید بیشترین کاربرد را در رنگبندی دکور خانه دارا میباشند. میتوان گفت یکی از بهترین انتخاب ها برای دیوار سفید و طوسی روشن، کلید و پریز سفید است. در این بین کلید و پریز سفید برلیان ایران الکتریک به دلیل سادگی و خاص بودن می تواند انتخاب مناسبی برای فضای خانه شما باشد.

رنگ کلید و پریز سفید در دکوراسیون داخلی

کلید و پریز سفید در دکور خانه

 

همچنین اگر دیوار منزل شما دو رنگ میباشد که یکی از آن دو را سفید تشکیل میدهد میتوانید از کلید و پریز سفید استفاده کنید و از ترکیب دلنشین آن لذت ببرید.

کلید و پریز سفید برلیان در دکوراسیون داخلی

 

اگر در منزل شما دکوراسیون و وسایل چوبی زیادی وجود دارد ترکیب آنها با سفید بسیار فوق العاده خواهد بود و نصب کلید و پریز ساده جلوه چوب فضای خانه را بهم نمیریزد.

ترکیب رنگ کلید و پریز سفید با دکور چوبی

ترکیب کلید و پریز سفید در دکوراسیون چوبی

 

نا گفته نماند کلید و پریز سفید برای آن دسته از افرادی که فرزند خردسال دارند بسیار مناسب است، زیرا نصب آن بر روی دیوار سفید کمتر جلب توجه میکند و نسبتا خطر کمتری برای کودک ایجاد میکند.

ترکیب رنگ کلید و پریز سفید در دکوراسیون مینیمال

 

 

 

 

 

 

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب