منو
سبد خرید

کلمپ فول بیمتال 95-6 با کد SL37.27 - شاهین مفصل

کلمپ فول بیمتال 95-6 با کد SL37.27 - شاهین مفصل
کلمپ فول بیمتال 95-6 با کد SL37.27 - شاهین مفصل
  • موجودی: در انبار
  • تولیدکننده: شاهین مفصل
  • کد محصول:: SL37.27
  • وزن: 0.00kg
32,000 تومان

این کلمپ شبکه هوایی قابلیت اتصال انواع سیم مسی و آلومینیومی از سایز 6 الی 95 میلی متر مربع را دارا می باشد. مهمترین محل مصرف این کلمپ فول بیمتال 6 الی 95 در انشعاب گیری برای مشترکین یا همان کابل سرویس شبکه می باشد. 

ویژگی اصلی این کلمپ ها قابلیت بی متال بودن آنها است. لذا از این کانکتور برای اتصال هم زمان مس/مس، آلومینیوم/مس، آلومینیوم/آلومینیوم استفاده میشود.

در تولید کلمپ های فول بیمتال طی یک فرایند آبکاری ویژه، یک لایه نهایی قلع بر روی آلومینیوم قرار می گیرد، لذا این کلمپ جهت اتصال و یا انشعاب گیری کابل های آلومینیومی یا مسی از کابل های هوایی آلومینیومی یا مسی استفاده می شوند.

به منظور افزايش ميزان عبور جريان و جلوگیری از خوردگی، سطح اتصال هادي با كلمپ در این کلمپ ها شياردار می باشد و با خمير ضد خوردگي كه مقاوم در مقابل عوامل جوي و حرارت مي باشد، پوشانده می شود . همچنین گشتاور لازم برای اتصال مطمئن 22 نیوتن بر متر می باشد. 

 

ابعاد و اندازه کلمپ فول بیمتال 95-6

 

برای اینکه این کانکتور در هنگام مصرف قابلیت اطمینان بالایی داشته باشد و دچار اتصال سست نگردد گشتاور پیج در هنگام نصب باید 22N/m باشد.

 

این کلمپ ها مطابق استاندارد SFS2663:E تولید می شوند.

 

 

 

 

مشخصات کلمپ شبکه هوایی
نوع کلمپفول بی متال
سطح مقطع هادی اصلی (میلی متر مربع)Al/Cu 6-95
سطح مقطع هادی انشعابی (میلی متر مربع)Al/Cu 6-95
وزن کلمپ
گشتاور پیچ22Nm
نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب
در این ویدئو نحوه نصب کانکتور فول بیمتال تولیدی شرکت شاهین مفصل را مشاهده می کنید.  اعمال گشتاور مناسب (برای کلمپ فول بیمتال 16 تا 120 معادل 20 نیوتن بر متر)  طول عمر مفید کلمپ را تضمین میکند.