منو
سبد خرید

پایه چمنی

پایه چمنی برای اتصال لوله ستون، پایه وسط و چراغ حیاطی به زمین کاربرد دارد.

تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: مارال، حیاطی
چراغ حیاطی مارال در مدل چمنی به همراه لامپ از جدیدترین نمونه های شرکت آنی نور گستر شفق میباشد که با ظاهری ساده و مدرن، زیبایی فضای شما را دو چندان میکند.بدنه این چراغ حیاطی از آلومینیوم و به شیوه دایکاست ساخته شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آلومینیوم دایکاست به م..
1,525,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: راما COB-پارکی
چراغ حیاطی پارکی راما از جدیدترین و مدرن ترین محصولات شرکت آنی نور گستر شفق میباشد، اگر که قصد زیباسازی و نورپردازی محوطه خود را دارید چراغ حیاطی راما انتخاب مناسبی برای شما میباشد.بدنه این چراغ حیاطی از آلومینیوم به شیوه دایکاست ساخته شده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره آلومینیوم دایکاست به م..
4,290,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: راما GU10-پارکی
چراغ حیاطی پارکی راما یکی از مدرن ترین نمونه های محصولات شرکت آنی نور گستر شفق میباشد، اگر که قصد زیباسازی و نورپردازی محوطه خود را دارید چراغ حیاطی راما انتخاب مناسبی برای شما میباشد.بدنه این چراغ حیاطی از آلومینیوم به شیوه دایکاست ساخته شده است، جهت کسب ..
3,415,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: دیلایت چمنی
چراغ حیاطی دیلایت از جدیدترین محصولات شرکت آنی نور گستر شفق میباشد. اگر که به دنبال چراغ محوطه ای مدرن و در عین حال شیک و ساده میباشید چراغ حیاطی دیلایت انتخاب مناسبی برای شما میباشد.بدنه این چراغ حیاطی از آلومینیوم و به شیوه دایکاست ساخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آلومینیوم دایکاست ..
1,160,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: راما COB-چمنی
چراغ حیاطی راما مدل چمنی نمونه ای مدرن از محصولات شرکت آنی نور گستر شفق میباشد که با نوپردازی مناسب زیبایی خارق العاده ای را به فضای شما میبخشد.بدنه این چراغ حیاطی از آلومینیوم به شیوه دایکاست ساخته شده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره آلومینیوم دایکاست به مقاله آل..
1,865,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: راما GU10-چمنی
چراغ حیاطی راما مدل چمنی گزینه ای مناسب جهت نورپردازی محوطه و فضای بیرون شما میباشد. بدنه این چراغ حیاطی از آلومینیوم به شیوه دایکاست ساخته شده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره آلومینیوم دایکاست به مقاله آلومینیوم دایکاست چیست مراجعه فرمایید.&nbs..
1,281,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: رایان چمنی
اگر به دنبال یک چراغ محوطه ای زیبا جهت نورپردازی فضای خود هستید پیشنهاد ما به شما چراغ حیاطی رایان محصول شرکت آنی نور گستر شفق میباشد .بدنه این چراغ حیاطی از آلومینیوم و به شیوه دایکاست ساخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آلومینیوم دایکاست به مقاله آلومینیوم دایکاست&n..
933,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: چمنی، رونا
چراغ حیاطی رونا نمونه ای جدید و مدرن از شرکت آنی نور گستر شفق در دو مدل دیواری و چمنی میباشد.بدنه این چراغ حیاطی از آلومینیوم و به شیوه دایکاست ساخته شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آلومینیوم دایکاست به مقاله آلومینیوم دایکاست چیست مراجعه کنید.از ویژگی ها..
687,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: کارن، چمنی
چراغ حیاطی کارن نمونه ای با ساختار مدرن تولید شرکت آنی نور گستر شفق انتخابی مناسب برای زیبایی محیط شماست. بدنه این چراغ حیاطی از آلومینیوم و به شیوه دایکاست ساخته شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آلومینیوم دایکاست به مقاله آلومینیوم دایکاست چیست مراج..
1,583,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: ANI -Binalood
پایه چراغ ویلایی بینالود؛ یک پایه ساده و زیبا در عین حال قیمت مناسب می باشد. جنس بدنه این پایه از آلومینیوم دایکاست می باشد.این پایه مناسب نصب انواع لوله های ستونی 60 سانتی متری، 1 متری، 1/5 متری، 2 متری و انواع پایه وسط 1، 2 و 3 شعله می باشد.   ..
402,480 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: ANI - ZAGROS
پایه چراغ ویلایی 60 سانتی متری زاگرس با جنس بدنه آلومینیوم دایکاست قابل ارائه می باشد.این چراغ برای نصب انواع لوله های ستونی 60 سانتی متری، 1 متری، 1/5 متری و 2 متری و انواع تنه وسط مناسب می باشد. ..
1,463,280 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: ANI - Alborz
پایه چراغ حیاطی البرز 76 سانتی متری یکی از پایه های بلند تولیدی شرکت شفق می باشد. جنس بدنه این پایه از آلومینیوم دایکاست مقاوم در برابر زنگ خوردگی می باشد. این چراغ برای نصب انواع لوله های ستونی 60 سانتی متری، 1 متری، 1/5 متری و 2 متری و انواع تنه وسط مناسب می باشد...
2,174,640 تومان
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)