منو
سبد خرید

پایه چمنی

پایه چمنی برای اتصال لوله ستون، پایه وسط و چراغ حیاطی به زمین کاربرد دارد.

تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: روشان - پایه چمنی
اگر به دنبال چراغ محوطه ای مدرن یا مدرن-کلاسیک و در عین حال ساده هستید پیشنهاد ما به شما چراغ حیاطی جدید روشان ، می باشد.این چراغ حیاطی با چهار مدل دیواری، آویز ، چمنی به سایزهای ۴٠،۶٠،٨٠ سانتی و همچنین پارکی دو متری فضای زیبایی را به محیط شما هدیه می‌بخشد.در تصویر زیر ابعاد این چراغ حیاطی ..
624,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: چراغ حیاطی دیواری رونا
چراغ حیاطی دیواری مدل رونا برای روشنایی دیوارهای حیاط باغ , ویلا , مورد استفاده قرار میگیرد حباب چراغ حیاطی دیواری رونا مات بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است.بدنه این چراغ از آلومینیوم دایکاست ساخته شده و در رنگ ها مشکی و نقره ای مات مایل به طوسی ساخته شده است. بر..
458,400 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: رونا - پایه چمنی
چراغ حیاطی مدل پایه چمنی رونا برای روشنایی محوطه حیاط باغ , ویلا , مورد استفاده قرار میگیرد حباب چراغ حیاطی پایه چمنی رونا مات بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است.بدنه این چراغ از آلومینیوم دایکاست ساخته شده و در رنگ ها مشکی و نقره ای مات مایل به طوسی ساخته شده..
458,400 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: پاسارگاد - پایه چمنی
چراغ حیاطی پاسارگاد مدل پایه چمنی در سه سایز 40 و 60 و 80 سانتیمتری قابل ارائه است. طراحی این چراغ شیک و منحصر به فرد می باشد و برای محوطه های کلاسیک و مدرن قابل استفاده است. طراحی منحصر به فرد بدنه این چراغ زیبایی خاصی را به محوطه شما می دهد.   ویژگی های چراغ..
600,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: ANI -Binalood
پایه چراغ ویلایی بینالود؛ یک پایه ساده و زیبا در عین حال قیمت مناسب می باشد. جنس بدنه این پایه از آلومینیوم دایکاست می باشد.این پایه مناسب نصب انواع لوله های ستونی 60 سانتی متری، 1 متری، 1/5 متری، 2 متری و انواع پایه وسط 1، 2 و 3 شعله می باشد.   ..
309,600 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: ANI - ZAGROS
پایه چراغ ویلایی 60 سانتی متری زاگرس با جنس بدنه آلومینیوم دایکاست قابل ارائه می باشد.این چراغ برای نصب انواع لوله های ستونی 60 سانتی متری، 1 متری، 1/5 متری و 2 متری و انواع تنه وسط مناسب می باشد. ..
1,125,600 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: ANI - Alborz
پایه چراغ حیاطی البرز 76 سانتی متری یکی از پایه های بلند تولیدی شرکت شفق می باشد. جنس بدنه این پایه از آلومینیوم دایکاست مقاوم در برابر زنگ خوردگی می باشد. این چراغ برای نصب انواع لوله های ستونی 60 سانتی متری، 1 متری، 1/5 متری و 2 متری و انواع تنه وسط مناسب می باشد...
1,672,800 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)