منو
سبد خرید

پایه چراغ

تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: روشان - پایه چمنی
اگر به دنبال چراغ محوطه ای مدرن یا مدرن-کلاسیک و در عین حال ساده هستید پیشنهاد ما به شما چراغ حیاطی جدید روشان ، می باشد.این چراغ حیاطی با چهار مدل دیواری، آویز ، چمنی به سایزهای ۴٠،۶٠،٨٠ سانتی و همچنین پارکی دو متری فضای زیبایی را به محیط شما هدیه می‌بخشد.در تصویر زیر ابعاد این چراغ حیاطی ..
470,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: چراغ حیاطی دیواری رونا
چراغ حیاطی دیواری مدل رونا برای روشنایی دیوارهای حیاط باغ , ویلا , مورد استفاده قرار میگیرد حباب چراغ حیاطی دیواری رونا مات بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است.بدنه این چراغ از آلومینیوم دایکاست ساخته شده و در رنگ ها مشکی و نقره ای مات مایل به طوسی ساخته شده است. بر..
345,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: روشان - تک شعله
همانطور که گفته شد چراغ حیاطی روشان در انواع مدل ها قابل ارائه می باشد. مدل پارکی تک شعله یکی از انواع این مدل چراغ می باشد. این چراغ به همراه یک پایه و لوله و مدل سرلوله چراغ  حیاطی روشان ارائه می گردد ارتفاع این مجموعه چراغ 260 سانتی متر یا همان 2.6 متر می باشد.  ..
1,299,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: روشان - تک شعله
همانطور که گفته شد چراغ حیاطی روشان در انواع مدل ها قابل ارائه می باشد. مدل پارکی دو شعله یکی از انواع این مدل چراغ می باشد. این چراغ به همراه یک پایه و لوله و مدل سرلوله دو شعله چراغ حیاطی روشان ارائه می گردد ارتفاع این مجموعه چراغ 260 سانتی متر یا همان 2.6 متر می باشد...
1,600,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: رونا - پایه چمنی
چراغ حیاطی مدل پایه چمنی رونا برای روشنایی محوطه حیاط باغ , ویلا , مورد استفاده قرار میگیرد حباب چراغ حیاطی پایه چمنی رونا مات بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است.بدنه این چراغ از آلومینیوم دایکاست ساخته شده و در رنگ ها مشکی و نقره ای مات مایل به طوسی ساخته شده..
345,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: پاسارگاد - پایه چمنی
چراغ حیاطی پاسارگاد مدل پایه چمنی در سه سایز 40 و 60 و 80 سانتیمتری قابل ارائه است. طراحی این چراغ شیک و منحصر به فرد می باشد و برای محوطه های کلاسیک و مدرن قابل استفاده است. طراحی منحصر به فرد بدنه این چراغ زیبایی خاصی را به محوطه شما می دهد.   ویژگی های چراغ..
500,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: ani - 1m
لوله ستونی 1 متری مناسب نصب چراغ حیاطی با ارتفاع 100 سانتی متر در محوطه های باز (پارک، حیاط، باغ و...) به وسیله پایه های چمنی می باشد. این لوله ها از جنس آلمینیوم دایکاست بوده و ساخته شده توسط شرکت آنی نور گستر شفق می باشد. ..
157,200 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: ani - 1/5m
لوله ستونی 1/5 متری مناسب نصب چراغ حیاطی با ارتفاع 150 سانتی متر در محوطه های باز (پارک، حیاط، باغ و...) به وسیله پایه های چمنی می باشد. این لوله ها از جنس آلمینیوم دایکاست بوده و ساخته شده توسط شرکت آنی نور گستر شفق می باشد. ..
234,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: ani - 2m
لوله ستونی 2 متری مناسب نصب چراغ حیاطی با ارتفاع 200 سانتی متر در محوطه های باز (پارک، حیاط، باغ و...) به وسیله پایه های چمنی می باشد. این لوله ها از جنس آلمینیوم دایکاست بوده و ساخته شده توسط شرکت آنی نور گستر شفق می باشد. ..
312,000 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: ANI - DENA
تنه وسط پایه چراغ حیاطی دنا از جنس آلمینیوم دایکاست به صورت تک شاخه، دو شاخه و سه شاخه قابل ارائه می باشد. شما می توانید تنه وسط را به دو حالت معمولی و وارونه خریداری نمایید که در شکل زیر این دو مدل قابل ملاحظه می باشد.                   &nbs..
350,900 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: ANI - DENA
تنه وسط پایه چراغ حیاطی دنا از جنس آلمینیوم دایکاست به صورت تک شاخه، دو شاخه و سه شاخه قابل ارائه می باشد. شما می توانید تنه وسط را به دو حالت وارونه و رو به بالا خریداری نمایید که در شکل زیر این دو مدل قابل ملاحظه می باشد.      از این تنه در بین چراغ حیاطی و لول..
463,700 تومان
تولید کننده: آنی نورگستر شفق مدل: ANI - DENA
تنه وسط پایه چراغ حیاطی دنا از جنس آلمینیوم دایکاست به صورت تک شاخه، دو شاخه و سه شاخه قابل ارائه می باشد. شما می توانید تنه وسط را به دو حالت معمولی و وارونه خریداری نمایید که در شکل زیر این دو مدل قابل ملاحظه می باشد.      از این تنه در بین چراغ حیاطی و لوله استفاده..
686,136 تومان
نمایش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)