منو
سبد خرید

کلید و پریز ویرا مدل آلفا اسپرت مشکی (قاب گلس با زه طلایی و میانی مشکی مات)

کلید و پریز ویرا مدل آلفا اسپرت مشکی (قاب گلس با زه طلایی و میانی مشکی مات)
کلید و پریز ویرا مدل آلفا اسپرت مشکی (قاب گلس با زه طلایی و میانی مشکی مات)
  • موجودی: در انبار
  • تولیدکننده: ویرا الکتریک
  • کد محصول:: آلفا اسپرت قاب گلس با زه طلایی و میانه مشکی مات
  • وزن: 0.00g
35,650 تومان

گزینه‌های در دسترس

 در زمینه دکوراسیون داخلی متخصصان بیان می کنند که در هر اتاقی حداقل باید یک وسیله و یا اکسسوار به رنگ مشکی وجود داشته باشد. 

کلید و پریز ویرا مدل آلفا به رنگ مشکی می تواند این نقش ویژه را در دکوراسیون داخلی شما ایفا کند. مشکی با رنگ مرموز و تاثیر گذاری که دارد، در هر مکانی ظرافتی زیبا را به نمایش می گذارد. رنگ مشکی با تیرگی ای که در محیط زندگی ما ایجاد می کند، باعث می شود تا سایر رنگ ها و فرم هایی که در اطراف آن قرار دارند، برجسته تر شده و جلوه بیشتری بیابند. هم چنین می توان این رنگ را در تمام اتاق ها و در تمام سبک های طراحی داخلی به کار برد. چه کاناپه ای شیک و مدرن و یا فرشی با طرح های هندسی و یا میزی زیبا به رنگ مشکی و یا کلید و پریز ویرا مدل آلفا به رنگ مشکی با زه طلایی را می توان به شکلی با وقار، مدرن، ساده، هیجان انگیز، قدرتمند و یا رمانتیک در طراحی داخلی مورد استفاده قرار داد.

 

کلید و پریز ویرا مدل آلفا مشکی شیشه ای

 

بسیار مهم است که در هر اتاق مقداری رنگ مشکی وجود داشته باشد. زیرا زمینه ای برای استراحت دادن به چشم ها به شمار می رود. اگر رنگ مشکی را همراه با رنگ سفید ترجیح می دهید، حتما ترکیبی از الگوهای بزرگ، کوچک و متوسط را برای ایجاد توجه و عمق بصری مورد استفاده قرار دهید. اگر رنگ غالب شما مشکی است (به عنوان مثال رنگ دیوار)، جزئیاتی مانند اکسسوار های فلزی، نقاشی های دیواری با رنگ های روشن یا کلید و پریز ویرا مدل آلفا و یا یک قاب عکس سفید را به آن اضافه کنید تا از یکدست بودن آن جلوگیری کنید.

 

کلید و پریز ویرا مدل آلفا مشکی با زه طلایی

 

در نهایت پیشنهای ما به شما استفاده از کلید و پریز ویرا مدل آلفا به رنگ مشکی با زه طلایی است تا همخونی بیشتری با آیتم های فضای خانه شما داشته باشد و خانه شما را لوکستر و مجلل تر جلوه دهد . 

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب