منو
سبد خرید

محافظ برق و سیم رابط

اختلالات ولتاژ یک از عوامل مهم در سوختن و صدمه به تجهیزات الکتریکی می باشد. نوسان های بیش از حد و کم و زیاد شدن ولتاژ، از مشکلاتی هستند که بسیار اتفاق می افتند. بنابراین وسایل ما باید در مقابل اتفاقات ایمن باشند. 
برای حفاظت وسایل برقی خود از قبیل یخچال، فریزر، کولرگازی، تلویزیون، کامپیوتر و وسایل صوتی تصویری در مقابل نوسانات برق از محافظ برق استفاده می کنیم. این دسته از محصولات وسایل را در مقابل ولتاژ بالاتر و ولتاژ پایین تر که یم تواند برای دستگاه ها خطرناک باشد محافظت می کند. 
محافظ برق برای وسایل برقی گوناگون از لحاظ مدت زمان وصل متفاوت است. به طور مثال معمولا مدت زمان وصل محافظ یخچال بین 4 الی 6 دقیقه بوده و برای وسایل صوتی و تصویری حدود 30 ثانیه می باشد. همچین برای محافظ کولر گازی امکان عبوردهی جریان بالاتری را دارند. 

تولید کننده: کملیون مدل: CMS-G261U
چند راهی برق کملیون دارای شش پریز با کلید قطع و وصل مجزا برای هرکدام از خانه ها میباشد که به راحتی میتوانید هر کدام از وسایل برقی متصل به آن را جداگانه روشن یا خاموش کنید. یکی دیگر از امکانات این دستگاه دو عدد پورت USB با خروجی 2.1 آمپر میباشد که با استفاده از آن میتوانید موبایل و تبلت خود را با حال..
0 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: DVP-30A
فیوز ولتاژ یک کلید قطع کننده جریان وابسته به خطای ولتاژ می باشد که در مواقع بروز ولتاژهای مخرب چه ولتاژهای بالا و چه ولتاژهای پایین عمل کرده و با قطع برق , مصرف کننده را از آسیب دیدگی محافظت می نماید.فیوز ولتاژ 30 آمپری میکرومکس انتخاب بسیار مناسبی برای نصب در کنار کنتورهای انشعاب برق جهت حفاظت ..
290,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: 4L-3P
مشخصات رابط ارت دار 4خانه :   دارای نشان استاندارد  داخل آن تشکیل شده از پلی کربنات و ضد آتش سوزی..
0 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: 4L-2P
این رابط بدون ارت دارای نشان استاندارد بوده و توسط شرکت میکرومکس ارائه می گردد. طول کابل این رابط 1.8 متر می باشد. ..
720,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: 6L-2P
این رابط دارای نشان استاندارد بوده و توسطشرکت میکرومکس ارائه می گردد. طول کابل این رابط 1.8 متر می باشد. ..
93,600 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: M4000X-A
محافظ دیجیتال  M4000X-A  از پر کاربرد ترین محافظ های صوتی تصویری می باشد که با دو سایز کابل 1.6 متری و 4 متری عرضه می شود. دارای ولوم تغییر حالت, قابل تنظیم جهت محافظت از دستگاه های صوتی تصویری و کامپیوتر و لوازم جانبی آن است.LED های نمایش وضعیت و نوسانات ولتاژ دارد و دارای کلید قطع و وصل..
165,600 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: M4000X-R
محافظ دیجیتال مولتی M4000X-R  پر کاربرد ترین محافظ های یخچال فریزر می باشد که با دو سایز کابل 1.6 متری و 4 متری عرضه می شود. دارای ولوم تغییر حالت, قابل تنظیم جهت محافظت از یخچال و فریزر است.LED های نمایش وضعیت و نوسانات ولتاژ دارد و دارای کلید قطع و وصل کلی می باشد.  مشخصات محافظ یخ..
194,400 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: 4LCA
محافظ 4 خروجی آنالوگ از جمله پر کاربرد ترین محافظ های لوازم خانگی میکرومکس می باشد و تنها محافظ میکرو الکترونیک است که به رنگ تیره عرضه می شود به همین دلیل جهت میز LCD بسیار مناسب و شیک می باشد. این محافظ تک ردیفه بوده و فضای کمی در کنار لوازم خانگی می گیرد. همچنین دارای ولوم تغییر حالت, قابل تنظیم..
190,080 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: 4LCD
از جمله پر کاربرد ترین محافظ های لوازم خانگی می باشد و تنها محافظ میکرو الکترونیک است که به رنگ تیره عرضه می شود به همین دلیل جهت میز LCD بسیار مناسب و شیک می باشد. همچنین دارای نمایشگر ولتاژ شبکه سراسری برق می باشد که باز هم جلوه خاصی در اطراف LCD دارد.دارای ولوم تغییر حالت: قابل تنظیم جه..
230,400 تومان
تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: MMP
از محافظ الکتروموتور MMP در تابلو برق‌های صنعتی جهت حفاظت از الکتروموتور در برابر اختلالات ولتاژ استفاده می‌شود که این تجهیز کنترل بار و کنترل فاز را به صورت الکترونیکی انجام می‌دهد و برای حفاظت الکترو موتور در برابر اختلالات جریان از کنترل بار استفاده می‌شود.ای وسیله دارای قابلیت تشخیص تغییر ت..
381,500 تومان
محافظ برق مولتی آنالوگ سه خروجی بدون کابل(2 شاخه)  -میکرومکس
ناموجود
تولید کننده: میکرومکس مدل: 3LA
محافظ های مولتی میکرو شرکت میکرومکس به جهت استفاده در 3 محصول مورد استفاده قرار می گیرد ، که برای محافظت از لوازم صوتی و تصویری با زمان 20ثانیه تا 90 ثانیه تاخیر در وصل برق شبکه ای شهر و 90 تا 120 ثانیه تاخیر برای لوازم کامپیوتر و 4 تا 6 دقیقه برای یخچال فریزر محاسبه گردیده است که ضرورت دارد طبق علا..
165,600 تومان
نمایش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)