منو
سبد خرید

ترانکینگ

مدل: ترانکینگ سوپیتا
برای ایجاد مسیری برای انتقال کابل های شبکه , تلفن , شبکه از ترانکینگ استفاده می شود. تجهیزات ترانکینگ جهت نصب پریز و قرار گرفتن کابل شبکه داخل ترانکینگ به کار می رود. معمولا هر شاخه ترانک دو متر می باشد.   ویژگی های اصلی ترانکینگ 50*100 :   قابلیت نصب سه ردیف پارتیشن جهت جداس..
0 تومان
مدل: ترانکینگ سوپیتا
برای ایجاد مسیری برای انتقال کابل های شبکه , تلفن , شبکه از ترانکینگ استفاده می شود. تجهیزات ترانکینگ جهت نصب پریز و قرار گرفتن کابل شبکه داخل ترانکینگ به کار می رود. هر شاخه ترانک در حدود دو متر می باشد.ترانکینگ 50*150 یکی از تخصصی ترین سایزهای ترانکینگ شرکت سوپیتا می باشد.   ویژگی ها..
0 تومان
مدل: ترانکینگ سوپیتا
برای ایجاد مسیری برای انتقال کابل های شبکه , تلفن , شبکه از ترانکینگ استفاده می شود. تجهیزات ترانکینگ جهت نصب پریز و قرار گرفتن کابل شبکه داخل ترانکینگ به کار می رود. معمولا هر شاخه ترانک دو متر می باشد.ترانکینگ یکی از بهترین گزینه ها جهت پیاده سازی شبکه های ساختاریافته می باشد. نصب سریع و آسان , ..
0 تومان
مدل: کیستون سوپیتا
تصاویر تجهیزات متفرقه ساختمانی شرکت سوپیتا به شرح زیر می باشد : ..
0 تومان
مدل: پریز برق ارت دار سوپیتا
شرکت تولیدی و صنعتی سوپیتا در سال 1362 در شهرصنعتی البرز تاسیس گردید . این شرکت فعالیت خود را با تولید ظروف بادی و سپس تولید لوله های پی وی سی آغاز نمود . فعالیت در زمینه های مختلف از جمله صنایع ساختمانی ، برق ، حمل و نقل و مرغداری از دیگر زمینه های کاری این شرکت بوده و می باشد. یکی از محصولات پرکار..
0 تومان
تولید کننده: سوپیتا مدل: کیستون سوپیتا
یکی از مهم ترین و پرکاربردترین تجهیزات شبکه داخلی کیستون بوده و می تواند رابط بین کابل شبکه و سوییچ و روترها و ... باشد. جنس بدنه کیستون ها معمولا به صورت فلزی و تمام PVC می باشد و می توان آنها را در گروه های Cat5eوCat5 و Cat6 و ... دسته بندی کرد. در قسمت پایین صفحه شما می توانید تصاویر مر..
0 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)