منو
سبد خرید

رله کنترل سطح مایعات -میکرومکس

رله کنترل سطح مایعات -میکرومکس
رله کنترل سطح مایعات -میکرومکس
 • موجودی: در انبار
 • تولیدکننده: میکرومکس
 • کد محصول:: LLC-101-X
 • وزن: 0.00g
آمار فروش: 1
آمار بازدید: 1651
132,480 تومان

با توجه به اینکه مایعات مختلف مانند آب، فاضلاب محلول های اسیدی و قلیایی کم و بیش هادی الکتریسیته می باشند، رله الکترونیکی کنترل سطح مایعات  میکرومکس ( فلوتر الکترونیک) با عبور جریان بسیار ناچیزی از بین الکترون های معلق در محلول می تواند به تشخیص سطح مایع و کنترل آن اقدام نمایند.
واضح است که این جریان باید کاملا ایزوله از برق شبکه باشد و بهتر است که برای جلوگیری از خوردگی الکترودها از جریان متناوب استفاده نمود.
این رله عموما برای کنترل پمپها جهت پر کردن اتوماتیک مخازن آب و حفاظت پمپ های شناور از کارکرد خشک و بدون آب و به حداکثر رساندن راندمان چاه و همچنین تشخیص سطح مایع به کار می رود.
از این رله می توان برای جلوگیری از عملکرد خشک در پمپهای شناور و تنظیم سطح آب در منابع هوایی صنعتی استفاده نمود. همچنین فلوتر وسیله ای مناسب جهت کنترل سطح ، حفاظت و اتوماتیک نمودن سیستم های پمپاژ مایعات ،رسانای جریان برق ، با کیفیت و دقت بالا می باشد.
از جمله ویژگی های فلوتر میتوان به کنترل سطح مایعات ، با مقاومت متغیر نیز اشاره نمود. تنظیم دستگاه بر اساس مقاومت مایع بوسیله پیچ قابل تنظیم می تواند صورت پذیرد. همچنین زمان قطع و وصل رله را نیز می توان تنظیم نمود.
این رله قابلیت نصب ساده بر روی ریل و سطوح دیگر و ... را داراست و حساسیت آن قابل تنظیم بوده و جریان الکترود ها از شبکه برق رسانی ایزوله می باشد


مشخصات رله کنترل سطح مایعات به شرح زیر می باشد :

 

 1. رله کنترل سطح مایعات برای جلوگیری از عملکرد خشک در پمپ های شناور و تنظیم سطح آب در منابع هویی صنعتی به کار می رود.

 2. ابعاد 53*75*98 mm

 3. ولتاژ تغذیه تکفاز 220 ولت 50هرتز

 4. جریان الکترودها حداکثر 5 میلی آمپر AC- ایزوله از شبکه برق رسانی

 5. رله خروجی یک کنتاکت دو طرفه

 6. جریان کنتاکت حداکثر 10آمپر

 7. حساسیت قابل تنظیم از 1 الی 20 کیلواهم

 8. نوع نصب کلیه جهات

 9. عمر کنتاکت حداقل 10میلیون بار قطع و وصل تلفات داخلی 2وات

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب