منو
سبد خرید

تک ساز

تولید کننده: تک ساز مدل: Taksaz-R
گرافیت بردار تک ساز که تنها با حک TAKSAZ در بازار عرضه می شود یکی از ابزارهای مطمئن برای برداشتن لایه نیمه هادی کابل در سطح ولتاژ فشار متوسط می باشد. گرافیت بردار تکساز دارای 3 جفت بلبرینگ در روی بدنه می باشد که به عملیات برداشتن لایه نیمه هادی کمک میکند.  وجود بلبرینگ در طراحی این دس..
1,500,000 تومان
تولید کننده: تک ساز مدل: Taksaz-R-XLPE
دستگاه XLPE بردار تولیدی تک ساز، امکان برداشتن عایق کابل در حین نصب سرکابل و مفصل را برای نصاب کار فراهم می سازد. این دستگاه دارای دو تیغه یکی برای برش دایروی و دیگری برای برش طولی می باشد. افزودن رینگ در زیر تیغه ی برشِ دایروی، باعث شده است که این برش به صورت گرد و تمیز حاصل گردد. همچنین فک نگهدارن..
1,144,500 تومان
تولید کننده: تک ساز مدل: XLPE-SEMI
فیلم استفاده از XLPE بردار .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;} فیلم استفاده از  گرافیت بردار تک ساز..
2,670,500 تومان
تیغه گرافیت بردار مدل رینگ دار تک ساز
ناموجود
تولید کننده: تک ساز مدل: TAKSAZ-Spare-Blade
ممکن است در اثر استفاده بیبش از حد از دستگاه گرافیت بردار مدل رینگ دار تک ساز، تیغه دستگاه، تیزی خود را برای برداشتن لایه گرافیت کابل از دست داده باشد یا به بیان دیگر تیغه کند شده باشد. در این صورت، شما می توانید از تیغه زاپاس این دستگاه استفاده نمایید. برای جابه جایی کافیست پیچ های آلنی که..
0 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)